Μέσος · Netherlands · Σεζόν 2026-27
Puskas Academy
NB I
L. Duarte
Laros d'Encarnação Duarte
- Φανέλα
- 6
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 67
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά64158′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,66μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28219349 λεπτά
Γκολ170,08 ανά 90′
Ασίστ180,08 ανά 90′
Σεζόν12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 641′ · βαθμ. 6,66
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 10 | 1,40 |
| Σουτ στην εστία | 660% | 0,84 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 238 | 33,42 |
| Κομβικές πάσες | 12 | 1,68 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 0,98 |
| Κλεψίματα | 13 | 1,83 |
| Μπλοκ | 1 | 0,14 |
| Μονομαχίες | 58 | 8,14 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2543% | 3,51 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,70 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 9 | 1,26 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,63 |
| Σουτ στην εστία | 3100% | 1,63 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 41 | 22,23 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 3,25 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,54 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,08 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 16 | 8,67 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 531% | 2,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,08 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 7 | 1,33 |
| Σουτ στην εστία | 343% | 0,57 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 197 | 37,33 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,14 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,14 |
| Κλεψίματα | 11 | 2,08 |
| Μπλοκ | 1 | 0,19 |
| Μονομαχίες | 42 | 7,96 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2048% | 3,79 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,95 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,33 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28219349 λεπτά
Γκολ170,08 ανά 90′
Ασίστ180,08 ανά 90′
Σεζόν12
Δεύτερη θέση · 7
- NB I 2024-25
- Eerste Divisie 2023-24
- Eerste Divisie 2018-19
- U19 Divisie 1 2015-16
- U19 Divisie 1
- Eerste Divisie
- NB I
Η καριέρα ανά σεζόν
17 γκολ και 18 ασίστ σε 282 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 7 | 475 | 0 | 0 | 6,67 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 641 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 2025-26 | 25 | 1804 | 2 | 1 | 6,73 | ||
| Africa Cup of Nations Qualification | 5 | 258 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 29 | 1964 | 0 | 5 | 6,88 | |||
| 1 | 168 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 35 | 2390 | 0 | 5 | 6,84 | ||
| 2024-25 | 1 | 19 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 1 | 19 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 38 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 2023-24 | 25 | 1470 | 5 | 4 | 7,54 | ||
| 3 | 285 | 2 | 0 | 7,90 | |||
| 4 | 50 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 2 | 34 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1839 | 7 | 4 | 7,41 | ||
| 2022-23 | 25 | 1804 | 2 | 1 | 6,73 | ||
| 2021-22 | 27 | 2293 | 1 | 3 | 6,97 | ||
| 3 | 189 | 0 | 3 | 6,97 | |||
| 2 | 197 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2679 | 1 | 6 | 6,99 | ||
| 2020-21 | 18 | 1034 | 2 | 1 | 6,99 | ||
| 1 | 109 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 73 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 1143 | 2 | 1 | 6,99 | ||
| 2019-20 | 16 | 708 | 0 | 1 | 7,50 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 888 | 0 | 1 | 7,50 | ||
| 2018-19 | 16 | 1318 | 3 | 0 | — | ||
| 19 | 1620 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 2 | 54 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 35 | 2938 | 3 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 32 | 2523 | 2 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 15 | 781 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 10 | 755 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1536 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | Eerste Divisie | 7 | 404 | 0 | 0 | — | |
| UEFA Youth League | 5 | 370 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 2 | 156 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 930 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 282 | 19349 | 17 | 18 | 7,03 | ||
Μεταγραφές · 2
Groningenπρος
Puskas Academy
Sparta Rotterdamπρος
Groningen
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 6 Ιανουαρίου 2023 | 24 Φεβρουαρίου 2023 |
| Knock | 9 Μαΐου 2022 | 10 Μαΐου 2022 |
| Knock | 19 Σεπτεμβρίου 2021 | 16 Οκτωβρίου 2021 |