Αμυντικός · Belgium · Σεζόν 2026-27
Βενέτσια
Coppa Italia
R. Sagrado
Richie Sagrado Sebastiao
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 76
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά27245′ ανά αγώνα
Γκολ20,66 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,59μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές924208 λεπτά
Γκολ40,09 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 272′ · βαθμ. 6,59
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,66 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,65 |
| Σουτ στην εστία | 240% | 0,66 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 69 | 22,83 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,99 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,33 |
| Μπλοκ | 1 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 21 | 6,95 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 943% | 2,98 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,66 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,32 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,85 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,70 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,85 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 28 | 23,77 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,70 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 6 | 5,09 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 467% | 3,40 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,85 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,70 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,54 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,63 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,54 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 41 | 22,23 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,54 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,54 |
| Μπλοκ | 1 | 0,54 |
| Μονομαχίες | 15 | 8,13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 533% | 2,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,54 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,08 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές924208 λεπτά
Γκολ40,09 ανά 90′
Ασίστ10,02 ανά 90′
Σεζόν5
Η καριέρα ανά σεζόν
4 γκολ και 1 ασίστ σε 92 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 106 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 4 | 166 | 1 | 0 | 6,43 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 272 | 2 | 0 | 6,59 | ||
| 2025-26 | 1 | 14 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 165 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| 29 | 1325 | 1 | 1 | 6,69 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 1504 | 2 | 1 | 6,74 | ||
| 2024-25 | 20 | 143 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 1 | 64 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 207 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 2023-24 | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 4 | 81 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 224 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 369 | 0 | 0 | 6,62 | ||
| 2022-23 | 4 | 81 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 20 | 1775 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1856 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 92 | 4208 | 4 | 1 | 6,66 | ||
Μεταγραφές · 2
OH Leuvenπρος
Βενέτσια€ 2M
OH Leuvenπρος
Oud-Heverlee Leuven IIΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Muscle Injury | 10 Απριλίου 2025 | 14 Μαΐου 2025 |
| Thigh Injury | 13 Ιανουαρίου 2025 | 15 Μαρτίου 2025 |
| Thigh Injury | 14 Δεκεμβρίου 2024 | 7 Ιανουαρίου 2025 |
| Ankle Injury | 8 Μαΐου 2024 | 28 Ιουνίου 2024 |
| Illness | 4 Απριλίου 2024 | 5 Απριλίου 2024 |
| Hamstring | 28 Μαρτίου 2024 | 29 Μαρτίου 2024 |
| Ankle Injury | 1 Οκτωβρίου 2023 | 11 Νοεμβρίου 2023 |