Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
Al-Ettifaq
Pro League
A. Kanté
Abdoulaye Raslan Kanté
- Φανέλα
- 42
- Ηλικία
- 20
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές5
Λεπτά42385′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,21 ανά 90′
Βαθμολογία6,78μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές825967 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ30,05 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν5 συμμ. · 423′ · βαθμ. 6,78
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,21 |
| Σουτ | 6 | 1,28 |
| Σουτ στην εστία | 117% | 0,21 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 286 | 60,85 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,06 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 12 | 2,55 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,85 |
| Μπλοκ | 1 | 0,21 |
| Μονομαχίες | 37 | 7,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1438% | 2,98 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 15 | 3,19 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 56 |
| Κομβικές πάσες | 2 |
| Ακρίβεια | 94% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 240% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,25 |
| Σουτ | 5 | 1,25 |
| Σουτ στην εστία | 120% | 0,25 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 230 | 57,50 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,75 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 2,50 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,75 |
| Μπλοκ | 1 | 0,25 |
| Μονομαχίες | 32 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1238% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 15 | 3,75 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές825967 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ30,05 ανά 90′
Σεζόν5
Η καριέρα ανά σεζόν
0 γκολ και 3 ασίστ σε 82 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 63 | 0 | 0 | 7,30 | ||
| 4 | 360 | 0 | 1 | 6,65 | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 423 | 0 | 1 | 6,78 | ||
| 2025-26 | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 4 | 82 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 13 | 1029 | 0 | 0 | 6,88 | |||
| 3 | 243 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1415 | 0 | 0 | 6,86 | ||
| 2024-25 | 32 | 2100 | 0 | 1 | 6,89 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2280 | 0 | 1 | 6,91 | ||
| 2023-24 | 18 | 1559 | 0 | 1 | 6,78 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1649 | 0 | 1 | 6,78 | ||
| 2022-23 | 3 | 200 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 82 | 5967 | 0 | 3 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 5
Middlesbroughπρος
Al-EttifaqΜεταγραφή
Saint Etienneπρος
MiddlesbroughReturn from loan
Middlesbroughπρος
Saint EtienneΔανεισμός
Τρουάπρος
MiddlesbroughΜεταγραφή
Τρουάπρος
MiddlesbroughΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 2
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 20 Νοεμβρίου 2024 | 22 Νοεμβρίου 2024 |
| Red Card | 18 Οκτωβρίου 2024 | 20 Οκτωβρίου 2024 |