Μέσος · Γαλλία · Σεζόν 2026-27
West Brom
League Cup
R. Nzingoula
Rabby Nzingoula
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 20
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές10
Λεπτά47848′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,54μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές964734 λεπτά
Γκολ50,10 ανά 90′
Ασίστ30,06 ανά 90′
Σεζόν5
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν10 συμμ. · 478′ · βαθμ. 6,54
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 0,94 |
| Σουτ στην εστία | 240% | 0,38 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 205 | 38,60 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,13 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 17 | 3,20 |
| Κλεψίματα | 5 | 0,94 |
| Μπλοκ | 1 | 0,19 |
| Μονομαχίες | 77 | 14,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3647% | 6,78 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 2,07 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,51 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 26 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 73% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 7 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 229% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 3 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 1,10 |
| Σουτ στην εστία | 240% | 0,44 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 179 | 39,49 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,10 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 15 | 3,31 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,10 |
| Μπλοκ | 1 | 0,22 |
| Μονομαχίες | 70 | 15,44 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3449% | 7,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,76 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,76 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές964734 λεπτά
Γκολ50,10 ανά 90′
Ασίστ30,06 ανά 90′
Σεζόν5
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Tournoi Maurice Revello 2025
- Tournoi Maurice Revello
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 3 ασίστ σε 96 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 9 | 408 | 0 | 0 | 6,58 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 478 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2025-26 | 6 | 236 | 0 | 0 | 6,52 | ||
| 15 | 596 | 1 | 2 | 6,88 | |||
| 3 | 168 | 0 | 0 | 6,58 | |||
| 4 | 62 | 0 | 0 | 6,23 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1062 | 1 | 2 | 6,68 | ||
| 2024-25 | 27 | 1697 | 1 | 0 | 6,77 | ||
| 2023-24 | 6 | 129 | 0 | 1 | 6,80 | ||
| 10 | 719 | 3 | 0 | — | |||
| 1 | 3 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 17 | 851 | 3 | 1 | 6,80 | ||
| 2022-23 | 14 | 646 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 96 | 4734 | 5 | 3 | 6,70 | ||
Μεταγραφές · 7
Στρασβούργοπρος
West BromΜεταγραφή
Στρασβούργοπρος
West BromΜεταγραφή
1. FC Nürnbergπρος
ΣτρασβούργοReturn from loan
Στρασβούργοπρος
1. FC NürnbergΔανεισμός
Montpellierπρος
ΣτρασβούργοΕπιστροφή από δανεισμό
Montpellierπρος
ΣτρασβούργοReturn from loan
Στρασβούργοπρος
MontpellierΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 15 Μαΐου 2025 | 17 Μαΐου 2025 |
| Yellow Cards | 7 Φεβρουαρίου 2025 | 9 Φεβρουαρίου 2025 |
| Yellow Cards | 6 Δεκεμβρίου 2024 | 8 Δεκεμβρίου 2024 |
| Red Card | 4 Οκτωβρίου 2024 | 6 Οκτωβρίου 2024 |