- Φανέλα
- 28
- Ηλικία
- 33
- Ύψος
- 186cm
- Βάρος
- 87kg
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές21
Λεπτά171081′ ανά αγώνα
Γκολ10,05 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,01μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές13311011 λεπτά
Γκολ70,06 ανά 90′
Ασίστ20,02 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι3
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν21 συμμ. · 1710′ · βαθμ. 7,01
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,05 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 0,26 |
| Σουτ στην εστία | 240% | 0,11 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1462 | 76,95 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 0,32 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 19 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 24 | 1,26 |
| Μπλοκ | 12 | 0,63 |
| Μονομαχίες | 110 | 5,79 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6660% | 3,47 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 0,53 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 0,37 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 103 | 103,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 2,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 360% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 2,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,06 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,22 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,11 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 1359 | 75,50 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,28 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 17 | 0,94 |
| Κλεψίματα | 22 | 1,22 |
| Μπλοκ | 12 | 0,67 |
| Μονομαχίες | 105 | 5,83 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6360% | 3,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 0,44 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 0,39 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές13311011 λεπτά
Γκολ70,06 ανά 90′
Ασίστ20,02 ανά 90′
Σεζόν6
Τίτλοι3
Τίτλοι · 3
- Eliteserien 2019
- Eliteserien 2014
- NM Cupen 2014
Δεύτερη θέση · 3
- NM Cupen 2022-23
- Eliteserien 2018
- Eliteserien 2017
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 2 ασίστ σε 133 συμμετοχές, 6 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 18 | 1620 | 1 | 0 | 7,06 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1710 | 1 | 0 | 7,01 | ||
| 2025-26 | 14 | 1240 | 0 | 0 | 7,58 | ||
| 3 | 330 | 0 | 0 | 7,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1570 | 0 | 0 | 7,61 | ||
| 2018-19 | 25 | 2192 | 1 | 1 | 7,07 | ||
| 8 | 676 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2868 | 1 | 1 | 7,07 | ||
| 2017-18 | 27 | 2062 | 3 | 1 | 6,95 | ||
| NM Cupen | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2242 | 3 | 1 | 6,95 | ||
| 2014-15 | Eliteserien | 10 | 694 | 0 | 0 | — | |
| Eliteserien | 14 | 1260 | 2 | 0 | — | ||
| NM Cupen | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| NM Cupen | 2 | 210 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2344 | 2 | 0 | — | ||
| 2009-10 | Eliteserien | 5 | 277 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 6 σεζόν | 133 | 11011 | 7 | 2 | 7,12 | ||
