- Φανέλα
- 7
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 79
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά92184′ ανά αγώνα
Γκολ10,10 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,87μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές12710159 λεπτά
Γκολ50,04 ανά 90′
Ασίστ20,02 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 921′ · βαθμ. 6,87
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,10 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 5 | 0,49 |
| Σουτ στην εστία | 360% | 0,29 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 608 | 59,41 |
| Κομβικές πάσες | 12 | 1,17 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 18 | 1,76 |
| Κλεψίματα | 19 | 1,86 |
| Μπλοκ | 4 | 0,39 |
| Μονομαχίες | 64 | 6,25 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3352% | 3,22 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 0,78 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 0,68 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 75 | 75,00 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 4,00 |
| Ακρίβεια | 96% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 2,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 3 | 3,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% | 1,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 55 | 55,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 4,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 3,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 10 | 10,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 770% | 7,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 2,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,30 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,30 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 163 | 48,74 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,20 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,79 |
| Κλεψίματα | 4 | 1,20 |
| Μπλοκ | 1 | 0,30 |
| Μονομαχίες | 25 | 7,48 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1248% | 3,59 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,20 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,60 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,20 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,41 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 315 | 64,43 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 0,82 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,64 |
| Κλεψίματα | 10 | 2,05 |
| Μπλοκ | 2 | 0,41 |
| Μονομαχίες | 26 | 5,32 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1350% | 2,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,61 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές12710159 λεπτά
Γκολ50,04 ανά 90′
Ασίστ20,02 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Super League 2024-25
- Schweizer Pokal 2024-25
- Super League
- Schweizer Pokal
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 2 ασίστ σε 127 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,50 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,57 | |||
| 4 | 301 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 5 | 440 | 1 | 0 | 6,91 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 921 | 1 | 0 | 6,87 | ||
| 2025-26 | 4 | 162 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 33 | 2838 | 0 | 1 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3210 | 0 | 1 | 7,07 | ||
| 2024-25 | 32 | 2746 | 1 | 0 | 7,09 | ||
| 4 | 417 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 443 | 0 | 0 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3606 | 1 | 0 | 7,05 | ||
| 2023-24 | 28 | 1885 | 1 | 1 | 6,88 | ||
| 3 | 168 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 189 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2422 | 3 | 1 | 6,88 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 127 | 10159 | 5 | 2 | 6,99 | ||
Μεταγραφές · 1
FC Basel 1893προς
ΧόφενχαϊμΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 23 Ιουλίου 2023 | 12 Αυγούστου 2023 |
