Μέσος · Finland · Σεζόν 2026-27
Los Angeles Galaxy
Major League Soccer
R. Taylor
Robert Thomas Taylor
- Φανέλα
- 21
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές16
Λεπτά88555′ ανά αγώνα
Γκολ20,20 ανά 90′
Ασίστ20,20 ανά 90′
Βαθμολογία6,90μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές42829762 λεπτά
Γκολ780,24 ανά 90′
Ασίστ310,09 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν16 συμμ. · 885′ · βαθμ. 6,90
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,20 |
| Ασίστ | 2 | 0,20 |
| Σουτ | 15 | 1,53 |
| Σουτ στην εστία | 640% | 0,61 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 307 | 31,22 |
| Κομβικές πάσες | 17 | 1,73 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 0,71 |
| Κλεψίματα | 15 | 1,53 |
| Μπλοκ | 2 | 0,20 |
| Μονομαχίες | 82 | 8,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4150% | 4,17 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 14 | 1,42 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 1 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 25 |
| Κομβικές πάσες | 4 |
| Ακρίβεια | 96% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 0 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,22 |
| Ασίστ | 1 | 0,11 |
| Σουτ | 13 | 1,41 |
| Σουτ στην εστία | 646% | 0,65 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 282 | 30,50 |
| Κομβικές πάσες | 13 | 1,41 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 0,76 |
| Κλεψίματα | 14 | 1,51 |
| Μπλοκ | 2 | 0,22 |
| Μονομαχίες | 82 | 8,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4150% | 4,44 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,65 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 14 | 1,51 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές42829762 λεπτά
Γκολ780,24 ανά 90′
Ασίστ310,09 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Leagues Cup 2023
- Carolina Challenge Cup 2022
- Carolina Challenge Cup
- Leagues Cup
Δεύτερη θέση · 4
- US Open Cup 2023
- Allsvenskan 2017
- Allsvenskan
- US Open Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
78 γκολ και 31 ασίστ σε 428 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 53 | 0 | 1 | 7,10 | ||
| 14 | 832 | 2 | 1 | 6,87 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 885 | 2 | 2 | 6,90 | ||
| 2025-26 | 4 | 33 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| 4 | 197 | 1 | 0 | 6,63 | |||
| 18 | 488 | 1 | 0 | 6,63 | |||
| 5 | 17 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 26 | 718 | 2 | 0 | 6,56 | ||
| 2024-25 | 28 | 1665 | 5 | 3 | 6,97 | ||
| 2 | 77 | 1 | 0 | 6,80 | |||
| 2 | 144 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1886 | 6 | 3 | 6,91 | ||
| 2023-24 | 27 | 1456 | 4 | 5 | 6,86 | ||
| 3 | 173 | 4 | 1 | 8,50 | |||
| 7 | 229 | 1 | 1 | 6,94 | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 1858 | 9 | 7 | 7,01 | ||
| 2022-23 | 34 | 2317 | 3 | 2 | 6,68 | ||
| 3 | 241 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 38 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 1 | 72 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 2596 | 3 | 2 | 6,67 | ||
| 2021-22 | 27 | 2253 | 6 | 7 | 7,30 | ||
| 3 | 144 | 0 | 0 | — | |||
| 2020-21 | 30 | 2192 | 6 | 3 | 7,13 | ||
| 4 | 109 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 5 | 384 | 1 | 2 | 6,96 | |||
| 2 | 59 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 2685 | 7 | 5 | 7,05 | ||
| 2019-20 | 28 | 2371 | 4 | 2 | 6,81 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2461 | 4 | 2 | 6,81 | ||
| 2018-19 | 27 | 2419 | 4 | 2 | 6,82 | ||
| NM Cupen | 2 | 240 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 79 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 2738 | 4 | 2 | 6,82 | ||
| 2017-18 | 4 | 218 | 0 | 1 | 6,90 | ||
| 10 | 725 | 3 | 0 | — | |||
| Svenska Cupen | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 203 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1416 | 3 | 1 | 6,90 | ||
| 2016-17 | 31 | 2646 | 11 | 0 | — | ||
| League Cup | 5 | 362 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 3368 | 11 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 21 | 1670 | 7 | 0 | — | ||
| Ykkösliiga | 21 | 1670 | 7 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3340 | 14 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 18 | 1414 | 3 | 0 | — | ||
| Ykkösliiga | 18 | 1414 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 2918 | 6 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 11 | 639 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 639 | 1 | 0 | — | ||
| 2011-12 | League Cup | 1 | 1 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 428 | 29762 | 78 | 31 | 6,90 | ||
Μεταγραφές · 10
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 9 Μαΐου 2025 | 27 Μαΐου 2025 |
| Hamstring | 8 Μαρτίου 2025 | 26 Μαρτίου 2025 |
| Hamstring | 6 Απριλίου 2024 | 26 Απριλίου 2024 |