- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 19
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές7
Λεπτά29342′ ανά αγώνα
Γκολ20,61 ανά 90′
Ασίστ10,31 ανά 90′
Βαθμολογία6,32μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές372792 λεπτά
Γκολ80,26 ανά 90′
Ασίστ40,13 ανά 90′
Σεζόν4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν7 συμμ. · 293′ · βαθμ. 6,32
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,61 |
| Ασίστ | 1 | 0,31 |
| Σουτ | 4 | 1,23 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,61 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 63 | 19,35 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 2,15 |
| Ακρίβεια | 74% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 2,15 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,61 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 44 | 13,52 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2148% | 6,45 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,92 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 9 | 2,76 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,81 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,62 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,81 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 23 | 18,65 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,81 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 2,43 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 17 | 13,78 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1059% | 8,11 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 4,05 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,49 |
| Ασίστ | 1 | 0,49 |
| Σουτ | 2 | 0,99 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,49 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 40 | 19,78 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 2,97 |
| Ακρίβεια | 75% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,98 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,99 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 27 | 13,35 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1141% | 5,44 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,48 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,98 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές372792 λεπτά
Γκολ80,26 ανά 90′
Ασίστ40,13 ανά 90′
Σεζόν4
Η καριέρα ανά σεζόν
8 γκολ και 4 ασίστ σε 37 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 111 | 1 | 0 | 7,34 | ||
| 5 | 182 | 1 | 1 | 5,91 | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 293 | 2 | 1 | 6,32 | ||
| 2025-26 | 0 | 1555 | 4 | 3 | 6,87 | ||
| 2024-25 | 20 | 618 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2 | 70 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 18 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 706 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2023-24 | 2 | 18 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 24 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 196 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 238 | 2 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 37 | 2792 | 8 | 4 | 6,48 | ||
Μεταγραφές · 1
Slavia Sofiaπρος
Ερυθρός ΑστέραςΜεταγραφή
