- Φανέλα
- 24
- Ηλικία
- 19
- Ύψος
- 182
- Βάρος
- 69
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά21536′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,41μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1067132 λεπτά
Γκολ10,01 ανά 90′
Ασίστ20,03 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 215′ · βαθμ. 6,41
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 136 | 56,93 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,84 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,26 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,42 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 13 | 5,44 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 646% | 2,51 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,84 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,42 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 10 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 80% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1100% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 126 | 57,27 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,91 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,36 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,45 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 12 | 5,45 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 542% | 2,27 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,91 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1067132 λεπτά
Γκολ10,01 ανά 90′
Ασίστ20,03 ανά 90′
Σεζόν5
Δεύτερη θέση · 2
- Superliga 2022-23
- Superliga
Η καριέρα ανά σεζόν
1 γκολ και 2 ασίστ σε 106 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 17 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 4 | 198 | 0 | 0 | 6,26 | |||
| 2025-26 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 135 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| 3 | 269 | 0 | 0 | 7,47 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| 10 | 828 | 0 | 0 | 7,05 | |||
| 24 | 1796 | 0 | 0 | 6,79 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 43 | 3433 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2024-25 | 31 | 2158 | 0 | 1 | 7,06 | ||
| 3 | 1 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 348 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 181 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 54 | 0 | 1 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 2742 | 0 | 2 | 7,05 | ||
| 2023-24 | 3 | 184 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 515 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 743 | 1 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 3 | 1 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 15 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 16 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 106 | 7132 | 1 | 2 | 6,93 | ||
Μεταγραφές · 3
- Nordsjællandπρος
ΣτρασβούργοΜεταγραφή
Νόρτζελαντπρος
ΣτρασβούργοΜεταγραφή
Νόρτζελαντπρος
ΣτρασβούργοΜεταγραφή
