- Φανέλα
- 50
- Ηλικία
- 19
Η σεζόν 2026-27 · Jupiler Pro League
Συμμετοχές1
Λεπτά9090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,20μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές663472 λεπτά
Γκολ20,05 ανά 90′
Ασίστ30,08 ανά 90′
Σεζόν4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 98 | 98,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 93% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 3,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 4 | 4,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 375% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές663472 λεπτά
Γκολ20,05 ανά 90′
Ασίστ30,08 ανά 90′
Σεζόν4
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 3 ασίστ σε 66 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 2025-26 | 5 | 423 | 0 | 0 | — | ||
| 19 | 1034 | 0 | 2 | 6,51 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1457 | 0 | 2 | 6,51 | ||
| 2024-25 | 23 | 1297 | 2 | 1 | 6,85 | ||
| 3 | 242 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1539 | 2 | 1 | 6,85 | ||
| 2023-24 | 13 | 252 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| 2 | 134 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 386 | 0 | 0 | 6,76 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 66 | 3472 | 2 | 3 | 6,72 | ||
