- Φανέλα
- 31
- Ηλικία
- 19
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 83
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά69577′ ανά αγώνα
Γκολ10,13 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,58μέσος όρος
Κάρτες0/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1619734 λεπτά
Γκολ80,07 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν5
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 695′ · βαθμ. 6,58
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,13 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 7 | 0,91 |
| Σουτ στην εστία | 229% | 0,26 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 480 | 62,16 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,13 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 15 | 1,94 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,17 |
| Μπλοκ | 5 | 0,65 |
| Μονομαχίες | 70 | 9,06 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4463% | 5,70 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 7 | 0,91 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,39 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 77 | 77,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 3,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 2,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 17 | 17,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1376% | 13,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 80 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 96% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 2 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2100% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,16 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,66 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,33 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 323 | 53,24 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,16 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 1,81 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,99 |
| Μπλοκ | 4 | 0,66 |
| Μονομαχίες | 51 | 8,41 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2957% | 4,78 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,15 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,49 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1619734 λεπτά
Γκολ80,07 ανά 90′
Ασίστ10,01 ανά 90′
Σεζόν5
Δεύτερη θέση · 2
- UEFA U19 Championship 2025
- UEFA U19 Championship
Η καριέρα ανά σεζόν
8 γκολ και 1 ασίστ σε 161 συμμετοχές, 5 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,71 | ||
| 1 | 59 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 7 | 546 | 1 | 0 | 6,52 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 8 | 636 | 1 | 0 | 6,54 | ||
| 2025-26 | 6 | 513 | 1 | 0 | — | ||
| 7 | 509 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| 25 | 2250 | 2 | 0 | 6,84 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3272 | 3 | 0 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 37 | 900 | 0 | 1 | 6,98 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 12 | 225 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 53 | 1215 | 0 | 1 | 6,89 | ||
| 2023-24 | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 450 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| 9 | 23 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 26 | 2309 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 39 | 0 | 0 | — | |||
| — | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| — | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| — | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 59 | 4492 | 4 | 0 | 6,70 | ||
| 2022-23 | 3 | 119 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 5 σεζόν | 161 | 9734 | 8 | 1 | 6,85 | ||
