Μέσος · Brazil · Σεζόν 2026-27
Τζένοα
Coppa Italia
Alexsandro Amorim
Alexsandro Amorim de Freitas Filho
- Φανέλα
- 4
- Ηλικία
- 21
- Ύψος
- 177
- Βάρος
- 68
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές5
Λεπτά20341′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,98μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές663275 λεπτά
Γκολ70,19 ανά 90′
Ασίστ10,03 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν5 συμμ. · 203′ · βαθμ. 6,98
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,33 |
| Σουτ στην εστία | 267% | 0,89 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 155 | 68,72 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,77 |
| Ακρίβεια | 93% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 3,99 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,89 |
| Μπλοκ | 1 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 22 | 9,75 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1464% | 6,21 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,44 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,89 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 84 | 84,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 4,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 7 | 7,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 571% | 5,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,80 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,80 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 71 | 56,55 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 2,39 |
| Ακρίβεια | 94% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 3,98 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,59 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 15 | 11,95 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 960% | 7,17 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,80 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,59 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές663275 λεπτά
Γκολ70,19 ανά 90′
Ασίστ10,03 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Copa do Nordeste 2024
- Cearense 1 2023
- Cearense 1
- Copa do Nordeste
Δεύτερη θέση · 4
- Cearense 1 2024
- CONMEBOL Sudamericana 2023
- Cearense 1
- CONMEBOL Sudamericana
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 1 ασίστ σε 66 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 4 | 113 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 203 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| 2025-26 | 11 | 561 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 19 | 1630 | 2 | 0 | 6,98 | |||
| 12 | 881 | 1 | 1 | 6,93 | |||
| 11 | 0 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 57 | 3072 | 5 | 1 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 1 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 0 | 2 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 66 | 3275 | 7 | 1 | 6,91 | ||
Μεταγραφές · 6
Alvercaπρος
ΤζένοαΜεταγραφή
Fortaleza ECπρος
AlvercaΜεταγραφή
Fortaleza ECπρος
AlvercaΜεταγραφή
Athletic Clubπρος
Fortaleza ECΕπιστροφή από δανεισμό
Athletic Clubπρος
Fortaleza ECReturn from loan
Fortaleza ECπρος
Athletic ClubΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Thigh Injury | 18 Νοεμβρίου 2023 | 1 Ιανουαρίου 2024 |