- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 176
- Βάρος
- 62
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές4
Λεπτά18346′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,65μέσος όρος
Κάρτες0/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2058516 λεπτά
Γκολ70,07 ανά 90′
Ασίστ90,10 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,98 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,49 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 145 | 71,31 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,48 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 7 | 3,44 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,49 |
| Μπλοκ | 1 | 0,49 |
| Μονομαχίες | 23 | 11,31 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1148% | 5,41 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 6 | 2,95 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,48 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2058516 λεπτά
Γκολ70,07 ανά 90′
Ασίστ90,10 ανά 90′
Σεζόν10
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 9 ασίστ σε 205 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 183 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 2025-26 | 22 | 1035 | 0 | 2 | 6,91 | ||
| 2 | 82 | 0 | 1 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1117 | 0 | 3 | 6,90 | ||
| 2024-25 | 34 | 1998 | 0 | 4 | 6,97 | ||
| 1 | 14 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2012 | 0 | 4 | 6,98 | ||
| 2023-24 | 18 | 969 | 2 | 1 | 6,91 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 168 | 1 | 0 | 7,17 | |||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 7 | 0 | 1 | 1 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 29 | 1137 | 4 | 2 | 6,95 | ||
| 2021-22 | 29 | 1642 | 0 | 0 | 6,75 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 1642 | 0 | 0 | 6,75 | ||
| 2020-21 | 30 | 1659 | 2 | 0 | 6,78 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1659 | 2 | 0 | 6,78 | ||
| 2019-20 | 8 | 239 | 1 | 0 | 6,54 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 64 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Elite League U20 | 4 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 303 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| 2018-19 | 19 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2017-18 | UEFA U17 Championship | 5 | 202 | 0 | 0 | — | |
| Euro U17 - Qualification | 5 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 202 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 4 | 261 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 205 | 8516 | 7 | 9 | 6,85 | ||
Μεταγραφές · 2
Βαλένθιαπρος
Ράσινγκ ΣανταντέρΔανεισμός
Guimaraesπρος
Βαλένθια
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 28 Αυγούστου 2025 | 8 Σεπτεμβρίου 2025 |
| Concussion | 11 Μαΐου 2025 | 17 Μαΐου 2025 |
| Muscle Injury | 31 Οκτωβρίου 2024 | 16 Νοεμβρίου 2024 |
| Back Injury | 11 Σεπτεμβρίου 2024 | 19 Σεπτεμβρίου 2024 |
| Back Injury | 18 Οκτωβρίου 2023 | 15 Φεβρουαρίου 2024 |
