Επιθετικός · Brazil · Σεζόν 2026-27
Sapata
Vitor Hugo Morais de Oliveira
- Φανέλα
- 11
- Ηλικία
- 22
Η σεζόν 2026-27 · Conference League
Συμμετοχές2
Λεπτά10251′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,55μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές571295 λεπτά
Γκολ20,14 ανά 90′
Ασίστ40,28 ανά 90′
Σεζόν3
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 2,65 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,88 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 26 | 22,94 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 2,65 |
| Ακρίβεια | 53% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 15 | 13,24 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 640% | 5,29 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,76 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,88 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές571295 λεπτά
Γκολ20,14 ανά 90′
Ασίστ40,28 ανά 90′
Σεζόν3
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 4 ασίστ σε 57 συμμετοχές, 3 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,55 | ||
| 2025-26 | 16 | 541 | 0 | 2 | 6,64 | ||
| 2024-25 | 19 | 311 | 1 | 1 | 6,96 | ||
| 19 | 311 | 1 | 1 | 6,96 | |||
| 1 | 30 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 652 | 2 | 2 | 6,96 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 3 σεζόν | 57 | 1295 | 2 | 4 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 3
RWDMπρος
Sheriff TiraspolΜεταγραφή
RWDMπρος
RWDMFree Transfer
RWDMπρος
DaringFree Transfer