- Φανέλα
- 27
- Ηλικία
- 27
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 78
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά45450′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,86μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29617120 λεπτά
Γκολ180,09 ανά 90′
Ασίστ310,16 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι13
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 454′ · βαθμ. 6,86
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 217 | 43,02 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,20 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,19 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,79 |
| Μπλοκ | 3 | 0,59 |
| Μονομαχίες | 30 | 5,95 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2170% | 4,16 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,20 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,20 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 1 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 0% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 50 | 50,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 240% | 2,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 23 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 91% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 480% |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 143 | 42,48 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 1,49 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,89 |
| Μπλοκ | 3 | 0,89 |
| Μονομαχίες | 20 | 5,94 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1575% | 4,46 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,30 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,30 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές29617120 λεπτά
Γκολ180,09 ανά 90′
Ασίστ310,16 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι13
Τίτλοι · 13
- Community Shield 2024
- Premier League 2023-24
- FIFA Intercontinental Cup 2023
- Taça da Liga 2021-22
- Super Cup 2021-22
- Primeira Liga 2020-21
- Taça da Liga 2020-21
- Primeira Liga
- Taça da Liga
- Super Cup
- Premier League
- Community Shield
- FIFA Intercontinental Cup
Δεύτερη θέση · 5
- FA Cup 2024-25
- FA Cup 2023-24
- Primeira Liga 2021-22
- Primeira Liga
- FA Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
18 γκολ και 31 ασίστ σε 296 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 60 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 4 | 303 | 0 | 0 | 7,12 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 394 | 0 | 0 | 7,02 | ||
| 2025-26 | 3 | 144 | 0 | 1 | 7,30 | ||
| 34 | 2865 | 1 | 5 | 6,94 | |||
| 4 | 360 | 0 | 1 | 6,97 | |||
| 5 | 356 | 0 | 1 | 6,86 | |||
| 6 | 434 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| 3 | 144 | 0 | 1 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 52 | 4159 | 1 | 8 | 6,96 | ||
| 2024-25 | 1 | 17 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 26 | 1682 | 1 | 6 | 7,20 | |||
| 3 | 270 | 0 | 1 | 7,20 | |||
| 2 | 180 | 2 | 0 | 8,15 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 531 | 1 | 3 | 7,68 | |||
| 2 | 16 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 2696 | 4 | 10 | 7,31 | ||
| 2023-24 | FIFA Intercontinental Cup | 2 | 99 | 0 | 0 | — | |
| 17 | 661 | 0 | 2 | 6,79 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 1 | 72 | 0 | 0 | 7,90 | |||
| 1 | 22 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 7 | 423 | 0 | 1 | 7,45 | |||
| 2 | 0 | 0 | 1 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1457 | 0 | 4 | 7,02 | ||
| 2022-23 | 3 | 209 | 0 | 0 | 7,17 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 34 | 2474 | 1 | 1 | 6,76 | |||
| 2 | 180 | 1 | 1 | 7,80 | |||
| 2 | 72 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 3 | 209 | 0 | 0 | 7,17 | |||
| 4 | 47 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 2 | 73 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 50 | 3264 | 2 | 2 | 6,84 | ||
| 2021-22 | 33 | 2574 | 3 | 2 | 6,94 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 1 | — | |||
| 6 | 509 | 0 | 2 | 6,92 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 50 | 3083 | 4 | 5 | 6,94 | ||
| 2020-21 | 4 | 71 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| 31 | 1274 | 3 | 2 | 6,73 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 1345 | 4 | 2 | 6,71 | ||
| 2019-20 | 10 | 722 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| Liga Revelacao U23 | 4 | 0 | 3 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 722 | 3 | 0 | 6,80 | ||
| 2018-19 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| League Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 296 | 17120 | 18 | 31 | 6,96 | ||
Μεταγραφές · 2
Wolvesπρος
Μάντσεστερ Σίτι€ 62M
Σπόρτινγκ Λισαβόναςπρος
Wolves€ 45M
Τραυματισμοί και απουσίες · 6
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 21 Δεκεμβρίου 2024 | 3 Ιανουαρίου 2025 |
| Knock | 11 Νοεμβρίου 2024 | 22 Νοεμβρίου 2024 |
| Hand Injury | 7 Μαρτίου 2024 | 9 Μαρτίου 2024 |
| Muscle Injury | 15 Νοεμβρίου 2023 | 4 Δεκεμβρίου 2023 |
| Knock | 9 Απριλίου 2023 | 14 Απριλίου 2023 |
| Shoulder Injury | 30 Οκτωβρίου 2022 | 11 Νοεμβρίου 2022 |
