Επιθετικός · Brazil · Σεζόν 2026-27
Brazil
World Cup - Qualification South America
Estêvão
Estêvão Willian Almeida de Oliveira Gonçalves
- Φανέλα
- 22
- Ηλικία
- 18
- Ύψος
- 176
- Βάρος
- 62
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές17
Λεπτά56133′ ανά αγώνα
Γκολ20,32 ανά 90′
Ασίστ10,16 ανά 90′
Βαθμολογία6,72μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1408102 λεπτά
Γκολ400,44 ανά 90′
Ασίστ180,20 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν17 συμμ. · 561′ · βαθμ. 6,72
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,32 |
| Ασίστ | 1 | 0,16 |
| Σουτ | 14 | 2,25 |
| Σουτ στην εστία | 536% | 0,80 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 176 | 28,24 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 1,60 |
| Ακρίβεια | 54% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 1,60 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,32 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 74 | 11,87 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3142% | 4,97 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,12 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 1,60 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,42 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,67 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,42 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 62 | 25,83 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,42 |
| Ακρίβεια | 0% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,67 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,42 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 25 | 10,42 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1040% | 4,17 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,25 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 2,08 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,44 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 51 | 36,72 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 4,32 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,44 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,72 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 26 | 18,72 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1246% | 8,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 2,16 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,16 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,52 |
| Ασίστ | 1 | 0,52 |
| Σουτ | 6 | 3,14 |
| Σουτ στην εστία | 233% | 1,05 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 45 | 23,55 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,57 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,57 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 17 | 8,90 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 635% | 3,14 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,52 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 2100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 18 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 77% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 6 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 350% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1408102 λεπτά
Γκολ400,44 ανά 90′
Ασίστ180,20 ανά 90′
Σεζόν4
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Brasileiro U20 2024
- Paulista A1 2024
- Paulista U20 2023
- Serie A 2023
- Brasileiro U20
- Paulista U20
- Serie A
- Paulista A1
Δεύτερη θέση · 10
- Paulista A1 2025
- Serie A 2024
- Supercopa do Brasil 2024
- Copa do Brasil U20 2024
- Brasileiro U20 2023
- Brasileiro U20
- Serie A
- Paulista A1
- Supercopa do Brasil
- Copa do Brasil U20
Η καριέρα ανά σεζόν
40 γκολ και 18 ασίστ σε 140 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 216 | 1 | 0 | 6,77 | ||
| 2 | 125 | 0 | 0 | 6,72 | |||
| 3 | 172 | 1 | 1 | 7,07 | |||
| 5 | 48 | 0 | 0 | 6,44 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 14 | 389 | 1 | 0 | 6,65 | ||
| 2025-26 | 5 | 385 | 1 | 0 | 6,96 | ||
| 14 | 1089 | 5 | 0 | 7,33 | |||
| 5 | 388 | 4 | 1 | 7,60 | |||
| 11 | 837 | 0 | 3 | 6,79 | |||
| 4 | 263 | 4 | 0 | 7,58 | |||
| 2 | 148 | 2 | 1 | 8,55 | |||
| 3 | 212 | 1 | 0 | 6,48 | |||
| 3 | 191 | 2 | 1 | 7,90 | |||
| 22 | 852 | 2 | 2 | 6,72 | |||
| 7 | 427 | 3 | 0 | 6,81 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 72 | 4529 | 20 | 8 | 7,03 | ||
| 2024-25 | 5 | 80 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 31 | 2114 | 13 | 9 | 7,34 | |||
| 2 | 152 | 1 | 0 | 7,60 | |||
| 7 | 410 | 1 | 0 | 6,74 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 2756 | 15 | 10 | 7,19 | ||
| 2023-24 | 5 | 329 | 3 | 0 | — | ||
| 1 | 12 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 78 | 1 | 0 | — | |||
| — | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 428 | 4 | 0 | 6,45 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 140 | 8102 | 40 | 18 | 7,03 | ||
Μεταγραφές · 1
Palmeirasπρος
ΤσέλσιΜεταγραφή
Τραυματισμοί και απουσίες · 5
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Illness | 13 Σεπτεμβρίου 2025 | 16 Σεπτεμβρίου 2025 |
| Thigh Injury | 20 Σεπτεμβρίου 2024 | 4 Οκτωβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 3 Αυγούστου 2024 | 17 Αυγούστου 2024 |
| Knee Injury | 19 Ιουλίου 2024 | 26 Ιουλίου 2024 |
| Groin Injury | 25 Ιουνίου 2024 | 26 Ιουνίου 2024 |