- Φανέλα
- 15
- Ηλικία
- 18
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές13
Λεπτά59145′ ανά αγώνα
Γκολ10,15 ανά 90′
Ασίστ30,46 ανά 90′
Βαθμολογία7,21μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές542426 λεπτά
Γκολ50,19 ανά 90′
Ασίστ60,22 ανά 90′
Σεζόν3
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν13 συμμ. · 591′ · βαθμ. 7,21
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,15 |
| Ασίστ | 3 | 0,46 |
| Σουτ | 12 | 1,83 |
| Σουτ στην εστία | 433% | 0,61 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 421 | 64,11 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,76 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 22 | 3,35 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,07 |
| Μπλοκ | 4 | 0,61 |
| Μονομαχίες | 105 | 15,99 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 6663% | 10,05 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,22 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 25 | 3,81 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 63 | 63,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 5,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 21 | 21,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1467% | 14,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 4,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 4,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,18 |
| Ασίστ | 3 | 0,54 |
| Σουτ | 11 | 1,98 |
| Σουτ στην εστία | 327% | 0,54 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 358 | 64,31 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 0,90 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 17 | 3,05 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,26 |
| Μπλοκ | 4 | 0,72 |
| Μονομαχίες | 84 | 15,09 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 5262% | 9,34 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,72 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 21 | 3,77 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές542426 λεπτά
Γκολ50,19 ανά 90′
Ασίστ60,22 ανά 90′
Σεζόν3
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Super Cup 2025
- Super Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
5 γκολ και 6 ασίστ σε 54 συμμετοχές, 3 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 90 | 0 | 0 | 7,08 | ||
| 8 | 501 | 1 | 3 | 7,29 | |||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 591 | 1 | 3 | 7,21 | ||
| 2025-26 | 23 | 1428 | 1 | 3 | 6,69 | ||
| 7 | 354 | 3 | 0 | 7,08 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1782 | 4 | 3 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 19 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 34 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 53 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 3 σεζόν | 54 | 2426 | 5 | 6 | 6,91 | ||
Μεταγραφές · 2
Γιαγκελόνιαπρος
ΣάλτσμπουργκΜεταγραφή
Γιαγκελόνιαπρος
ΣάλτσμπουργκΜεταγραφή
