- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 18
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 75
Η σεζόν 2026-27 · La Liga
Συμμετοχές7
Λεπτά54077′ ανά αγώνα
Γκολ10,17 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,36μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές743155 λεπτά
Γκολ20,06 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,17 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,17 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,17 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 173 | 28,83 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,33 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 12 | 2,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,50 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 41 | 6,83 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1946% | 3,17 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,17 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,50 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές743155 λεπτά
Γκολ20,06 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν4
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 0 ασίστ σε 74 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 540 | 1 | 0 | 6,36 | ||
| 2025-26 | 2 | 176 | 0 | 0 | — | ||
| 12 | 557 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 733 | 0 | 0 | 6,54 | ||
| 2024-25 | 3 | 154 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 13 | 1016 | 1 | 0 | — | |||
| — | 3 | 154 | 0 | 0 | — | ||
| — | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1684 | 1 | 0 | — | ||
| 2023-24 | 15 | 99 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 15 | 99 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 198 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 74 | 3155 | 2 | 0 | 6,49 | ||
