- Φανέλα
- 11
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 178
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές13
Λεπτά82664′ ανά αγώνα
Γκολ60,65 ανά 90′
Ασίστ30,33 ανά 90′
Βαθμολογία7,45μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές701887 λεπτά
Γκολ321,53 ανά 90′
Ασίστ40,19 ανά 90′
Σεζόν4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν13 συμμ. · 826′ · βαθμ. 7,45
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 6 | 0,65 |
| Ασίστ | 3 | 0,33 |
| Σουτ | 30 | 3,27 |
| Σουτ στην εστία | 1860% | 1,96 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 224 | 24,41 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 0,98 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 0,65 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,11 |
| Μπλοκ | 3 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 76 | 8,28 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3445% | 3,70 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 12 | 1,31 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 18 | 1,96 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,89 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 7 | 3,10 |
| Σουτ στην εστία | 457% | 1,77 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 68 | 30,15 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,44 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,44 |
| Μπλοκ | 1 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 27 | 11,97 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1244% | 5,32 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,44 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 3,10 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 3,00 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 11 | 11,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 81% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 120% | 1,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 3,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 1 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 100% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,68 |
| Ασίστ | 3 | 0,51 |
| Σουτ | 20 | 3,39 |
| Σουτ στην εστία | 1365% | 2,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 144 | 24,41 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 1,36 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 0,85 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 43 | 7,29 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2149% | 3,56 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,19 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 10 | 1,69 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές701887 λεπτά
Γκολ321,53 ανά 90′
Ασίστ40,19 ανά 90′
Σεζόν4
Η καριέρα ανά σεζόν
32 γκολ και 4 ασίστ σε 70 συμμετοχές, 4 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 203 | 2 | 0 | 7,70 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,33 | |||
| 2 | 2 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 531 | 4 | 3 | 7,53 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 11 | 824 | 6 | 3 | 7,45 | ||
| 2025-26 | 30 | 0 | 9 | 0 | — | ||
| 1 | 45 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 10 | 755 | 5 | 1 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 45 | 800 | 15 | 1 | 6,95 | ||
| 2024-25 | 4 | 263 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 263 | 1 | 0 | 6,80 | ||
| 2023-24 | 3 | 0 | 3 | 0 | — | ||
| 5 | 0 | 7 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 0 | 10 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 4 σεζόν | 70 | 1887 | 32 | 4 | 7,14 | ||
