Τερματοφύλακας · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Oviedo
Segunda División
Aarón Escandell
Aarón Escandell Banacloche
- Φανέλα
- 13
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 71
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές7
Λεπτά63090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,13μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές30222833 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,00 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 226 | 32,29 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 60% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 6 | 0,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 583% | 0,71 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,57 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές30222833 λεπτά
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,00 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 2
- Segunda División 2018-19
- Segunda División
Η καριέρα ανά σεζόν
0 γκολ και 1 ασίστ σε 302 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,13 | ||
| 2025-26 | 36 | 3240 | 0 | 1 | 7,28 | ||
| 2024-25 | 44 | 3900 | 0 | 0 | 7,18 | ||
| 2023-24 | 36 | 152 | 0 | 0 | 6,15 | ||
| 42 | 3198 | 0 | 0 | 7,09 | |||
| Σύνολο σεζόν | 78 | 3350 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 2022-23 | 36 | 3196 | 0 | 0 | 7,09 | ||
| 42 | 3198 | 0 | 0 | 7,09 | |||
| Σύνολο σεζόν | 78 | 6394 | 0 | 0 | 7,09 | ||
| 2021-22 | 4 | 283 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 463 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2020-21 | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 5 | 510 | 0 | 0 | 7,80 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 1050 | 0 | 0 | 7,31 | ||
| 2019-20 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,27 | ||
| 5 | 540 | 0 | 0 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 810 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 2018-19 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,95 | ||
| 2017-18 | Primera División RFEF | 32 | 2816 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 302 | 22833 | 0 | 1 | 7,01 | ||
Μεταγραφές · 4
Las Palmasπρος
OviedoΕλεύθερος
FC Cartagenaπρος
Las Palmas€ 400K
Granada CFπρος
FC Cartagena
Μάλαγαπρος
Granada CF
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle/Foot Injury | 24 Νοεμβρίου 2021 | 25 Νοεμβρίου 2021 |