Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Oviedo
Segunda División
Dani Calvo
Daniel Pedro Calvo San Román
- Φανέλα
- 12
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 190
- Βάρος
- 82
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές7
Λεπτά63090′ ανά αγώνα
Γκολ10,14 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,74μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές46240224 λεπτά
Γκολ200,04 ανά 90′
Ασίστ50,01 ανά 90′
Σεζόν14
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,14 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 6 | 0,86 |
| Σουτ στην εστία | 233% | 0,29 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 341 | 48,71 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 0,57 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,43 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,57 |
| Μπλοκ | 5 | 0,71 |
| Μονομαχίες | 39 | 5,57 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2462% | 3,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,71 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,43 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές46240224 λεπτά
Γκολ200,04 ανά 90′
Ασίστ50,01 ανά 90′
Σεζόν14
Δεύτερη θέση · 2
- Trofeo Joan Gamper 2020
- Trofeo Joan Gamper
Η καριέρα ανά σεζόν
20 γκολ και 5 ασίστ σε 462 συμμετοχές, 14 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 630 | 1 | 0 | 6,74 | ||
| 2025-26 | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,00 | ||
| 20 | 1617 | 0 | 0 | 7,05 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1737 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 2024-25 | 43 | 3879 | 2 | 3 | 7,01 | ||
| 36 | 3177 | 2 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 79 | 7056 | 4 | 3 | 7,01 | ||
| 2023-24 | 43 | 3787 | 2 | 2 | 7,16 | ||
| 36 | 3177 | 2 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 79 | 6964 | 4 | 2 | 7,09 | ||
| 2022-23 | 36 | 3177 | 2 | 0 | 7,00 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3357 | 2 | 0 | 7,02 | ||
| 2021-22 | 41 | 3522 | 1 | 0 | 6,94 | ||
| 2020-21 | 23 | 1776 | 2 | 0 | 6,65 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1956 | 2 | 0 | 6,61 | ||
| 2019-20 | 41 | 3563 | 1 | 0 | 7,09 | ||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 3773 | 1 | 0 | 7,10 | ||
| 2018-19 | 20 | 1745 | 1 | 0 | 6,85 | ||
| 7 | 546 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2291 | 1 | 0 | 6,85 | ||
| 2017-18 | 28 | 2400 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| Copa del Rey | 5 | 480 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2880 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 2016-17 | 24 | 2160 | 3 | 0 | 7,17 | ||
| 2015-16 | Primera División RFEF | 30 | 2613 | 1 | 0 | — | |
| 2014-15 | Segunda División | 13 | 1105 | 0 | 0 | — | |
| Copa del Rey | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1195 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Segunda División | 1 | 90 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 14 σεζόν | 462 | 40224 | 20 | 5 | 6,98 | ||
Μεταγραφές · 5
Έλτσεπρος
OviedoΕλεύθερος
Numanciaπρος
ΈλτσεΕλεύθερος
Numanciaπρος
ΈλτσεΔανεισμός
Λεβάντεπρος
Numancia
Numanciaπρος
ΛεβάντεΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knock | 17 Ιανουαρίου 2021 | 23 Ιανουαρίου 2021 |