Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Almeria
Segunda División
Álex Muñoz
Alejandro José Muñoz Miguel
- Φανέλα
- 3
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 187cm
- Βάρος
- 80kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές9
Λεπτά58265′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,94μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36028401 λεπτά
Γκολ210,07 ανά 90′
Ασίστ130,04 ανά 90′
Σεζόν14
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,46 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 317 | 49,02 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,15 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 14 | 2,16 |
| Κλεψίματα | 8 | 1,24 |
| Μπλοκ | 4 | 0,62 |
| Μονομαχίες | 52 | 8,04 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3363% | 5,10 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 1,55 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 0,77 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές36028401 λεπτά
Γκολ210,07 ανά 90′
Ασίστ130,04 ανά 90′
Σεζόν14
Δεύτερη θέση · 2
- Super Cup 2016-17
- UEFA Super Cup 2016-17
Η καριέρα ανά σεζόν
21 γκολ και 13 ασίστ σε 360 συμμετοχές, 14 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 582 | 0 | 0 | 6,94 | ||
| 2025-26 | 39 | 3338 | 5 | 6 | 6,77 | ||
| 2023-24 | 33 | 2667 | 2 | 0 | 7,01 | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2711 | 2 | 0 | 7,01 | ||
| 2022-23 | 38 | 2898 | 0 | 1 | 7,07 | ||
| 3 | 270 | 1 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3168 | 1 | 1 | 7,01 | ||
| 2021-22 | 26 | 1683 | 2 | 1 | 7,13 | ||
| 2020-21 | 31 | 2239 | 3 | 2 | 6,95 | ||
| 2 | 37 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2276 | 3 | 2 | 6,95 | ||
| 2019-20 | 38 | 3240 | 2 | 2 | 6,99 | ||
| 2 | 78 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 3318 | 2 | 2 | 6,95 | ||
| 2018-19 | 16 | 1375 | 1 | 1 | 6,99 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1465 | 1 | 1 | 6,97 | ||
| 2017-18 | 25 | 2179 | 3 | 0 | 7,06 | ||
| 2016-17 | 19 | 1071 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2015-16 | Primera División RFEF | 33 | 2918 | 1 | 0 | — | |
| Copa del Rey | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 3008 | 1 | 0 | — | ||
| 2014-15 | Primera División RFEF | 34 | 2930 | 0 | 0 | — | |
| Copa del Rey | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 3050 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Segunda División | 5 | 355 | 0 | 0 | — | |
| Copa del Rey | 2 | 180 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 535 | 1 | 0 | — | ||
| 2012-13 | Segunda División | 1 | 17 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 14 σεζόν | 360 | 28401 | 21 | 13 | 6,96 | ||
Μεταγραφές · 6
Las Palmasπρος
AlmeriaFree Transfer
Λεβάντεπρος
Las PalmasΕλεύθερος
Tenerifeπρος
ΛεβάντεΕλεύθερος
Zaragozaπρος
TenerifeΕλεύθερος
Σεβίλληπρος
Zaragoza
Hérculesπρος
Σεβίλλη