Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Gaziantep FK
Süper Lig
Luis Pérez
Luis Jesús Pérez Maqueda
- Φανέλα
- 2
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 173
- Βάρος
- 68
Η σεζόν 2026-27 · Süper Lig
Συμμετοχές7
Λεπτά59385′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,73μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35027579 λεπτά
Γκολ20,01 ανά 90′
Ασίστ140,05 ανά 90′
Σεζόν13
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,30 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 309 | 46,90 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,30 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 1,67 |
| Κλεψίματα | 5 | 0,76 |
| Μπλοκ | 3 | 0,46 |
| Μονομαχίες | 45 | 6,83 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2453% | 3,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,21 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35027579 λεπτά
Γκολ20,01 ανά 90′
Ασίστ140,05 ανά 90′
Σεζόν13
Δεύτερη θέση · 3
- Segunda División 2023-24
- Segunda División 2021-22
- Segunda División
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 14 ασίστ σε 350 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 593 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 24 | 1666 | 0 | 1 | 6,81 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1666 | 0 | 1 | 6,81 | ||
| 2024-25 | 30 | 2558 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 1 | 61 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2619 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 2023-24 | 41 | 3577 | 0 | 5 | 7,16 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3577 | 0 | 5 | 7,16 | ||
| 2022-23 | 18 | 1221 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1221 | 0 | 1 | 6,77 | ||
| 2021-22 | 35 | 2857 | 2 | 2 | 7,03 | ||
| 2020-21 | 22 | 1297 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 3 | 257 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1554 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2019-20 | 36 | 3007 | 0 | 4 | 6,94 | ||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 3217 | 0 | 4 | 6,92 | ||
| 2018-19 | 34 | 2810 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| 2017-18 | 30 | 2607 | 0 | 1 | 6,87 | ||
| Copa del Rey | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,10 | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2787 | 0 | 1 | 6,89 | ||
| 2016-17 | 21 | 1577 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| Copa del Rey | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1577 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 2015-16 | Primera División RFEF | 34 | 3060 | 0 | 0 | — | |
| 2014-15 | Primera División RFEF | 2 | 41 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 350 | 27579 | 2 | 14 | 6,88 | ||
Μεταγραφές · 6
Valladolidπρος
Gaziantep FKFree Transfer
Valladolidπρος
Gazişehir GaziantepΕλεύθερος
Tenerifeπρος
Valladolid
Έλτσεπρος
Tenerife
Real Jaénπρος
ΈλτσεΕλεύθερος
Σεβίλληπρος
Real Jaén
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Ankle Injury | 16 Δεκεμβρίου 2024 | 19 Δεκεμβρίου 2024 |
| Muscle Injury | 28 Σεπτεμβρίου 2024 | 3 Οκτωβρίου 2024 |
| Unknown | 7 Αυγούστου 2024 | 13 Αυγούστου 2024 |
| Hip/Thigh Injury | 5 Μαΐου 2023 | 3 Ιουνίου 2023 |
| Hamstring | 9 Μαρτίου 2023 | 16 Μαρτίου 2023 |
| Hamstring | 12 Σεπτεμβρίου 2022 | 11 Δεκεμβρίου 2022 |
| Virus | 24 Μαρτίου 2021 | 9 Απριλίου 2021 |