Αμυντικός · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Sporting Gijon
Segunda División
Jorge Sáenz
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 188cm
- Βάρος
- 81kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές2
Λεπτά18090′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,52μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22217676 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι1
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,50 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,50 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 93 | 46,50 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,50 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,50 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 16 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 850% | 4,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,50 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,50 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22217676 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ60,03 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι1
Τίτλοι · 1
- Segunda División 2023-24
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 6 ασίστ σε 222 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,52 | ||
| 2025-26 | 13 | 1031 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1031 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 2024-25 | 23 | 1691 | 1 | 0 | 7,02 | ||
| 1 | 90 | 0 | 1 | 7,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1781 | 1 | 1 | 7,03 | ||
| 2023-24 | 36 | 3163 | 2 | 1 | 7,04 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3163 | 2 | 1 | 7,04 | ||
| 2021-22 | 15 | 1331 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 6 | 404 | 0 | 0 | 6,40 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1735 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 2019-20 | 7 | 370 | 0 | 0 | 6,10 | ||
| 2 | 173 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 9 | 543 | 0 | 0 | 6,24 | ||
| 2018-19 | 33 | 2886 | 4 | 2 | 6,88 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2976 | 4 | 2 | 6,87 | ||
| 2017-18 | 21 | 1823 | 1 | 1 | 6,80 | ||
| Copa del Rey | 3 | 182 | 0 | 0 | 6,85 | ||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 2005 | 1 | 1 | 6,81 | ||
| 2016-17 | 33 | 2868 | 1 | 1 | 6,91 | ||
| Copa del Rey | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2868 | 1 | 1 | 6,91 | ||
| 2015-16 | Copa del Rey | 1 | 76 | 0 | 0 | — | |
| Segunda Division | 16 | 1318 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 1394 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| 2014-15 | Segunda Division | 5 | 0 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 222 | 17676 | 9 | 6 | 6,86 | ||