Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Eldense
Segunda División
Roberto López
Roberto López Alcaide
- Φανέλα
- 12
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 179cm
- Βάρος
- 70kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές5
Λεπτά21743′ ανά αγώνα
Γκολ10,41 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,84μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22713630 λεπτά
Γκολ430,28 ανά 90′
Ασίστ120,08 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι1
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,41 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 9 | 3,73 |
| Σουτ στην εστία | 444% | 1,66 |
| Εύστοχα πέναλτι | 1 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 102 | 42,30 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 1,66 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 2,07 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,41 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 18 | 7,47 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1161% | 4,56 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,41 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,66 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές22713630 λεπτά
Γκολ430,28 ανά 90′
Ασίστ120,08 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι1
Τίτλοι · 1
- Copa del Rey 2019-20
Η καριέρα ανά σεζόν
43 γκολ και 12 ασίστ σε 227 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 217 | 1 | 0 | 6,84 | ||
| 2025-26 | 2 | 31 | 0 | 0 | — | ||
| 24 | 923 | 3 | 1 | 6,77 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 954 | 3 | 1 | 6,77 | ||
| 2023-24 | 40 | 2879 | 7 | 4 | 7,13 | ||
| 3 | 279 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3204 | 7 | 4 | 7,14 | ||
| 2022-23 | 40 | 2486 | 7 | 4 | 7,09 | ||
| 2 | 113 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 2599 | 8 | 4 | 7,09 | ||
| 2021-22 | 28 | 1606 | 4 | 1 | 6,95 | ||
| 2 | 118 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1724 | 6 | 1 | 6,95 | ||
| 2020-21 | 17 | 497 | 3 | 0 | 6,81 | ||
| 1 | 68 | 0 | 1 | 7,20 | |||
| 2 | 27 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 592 | 3 | 1 | 6,85 | ||
| 2019-20 | 3 | 49 | 0 | 1 | 6,93 | ||
| 26 | 2080 | 7 | 0 | — | |||
| 2 | 60 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2189 | 8 | 1 | 6,93 | ||
| 2018-19 | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,20 | ||
| Primera División RFEF | 28 | 2123 | 7 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2151 | 7 | 0 | 6,20 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 227 | 13630 | 43 | 12 | 6,99 | ||
Μεταγραφές · 6
Leganesπρος
EldenseΕλεύθερος
Leganesπρος
EldenseΕλεύθερος
Ρεάλ Σοσιεδάδπρος
Leganes
Tenerifeπρος
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ρεάλ Σοσιεδάδπρος
TenerifeΔανεισμός
Real Sociedad IIπρος
MirandesΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 15 Νοεμβρίου 2023 | 25 Νοεμβρίου 2023 |