Αμυντικός · Sweden · Σεζόν 2026-27
IF Brommapojkarna
Allsvenskan
S. Strand
Simon August Love Strand
- Φανέλα
- 16
- Ηλικία
- 32
- Ύψος
- 175
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · Allsvenskan
Συμμετοχές21
Λεπτά169581′ ανά αγώνα
Γκολ30,16 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,80μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41431723 λεπτά
Γκολ140,04 ανά 90′
Ασίστ70,02 ανά 90′
Σεζόν15
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 3 | 0,16 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 15 | 0,80 |
| Σουτ στην εστία | 427% | 0,21 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 691 | 36,69 |
| Κομβικές πάσες | 14 | 0,74 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 32 | 1,70 |
| Κλεψίματα | 37 | 1,96 |
| Μπλοκ | 9 | 0,48 |
| Μονομαχίες | 148 | 7,86 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 8356% | 4,41 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 20 | 1,06 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 35 | 1,86 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές41431723 λεπτά
Γκολ140,04 ανά 90′
Ασίστ70,02 ανά 90′
Σεζόν15
Δεύτερη θέση · 3
- Allsvenskan 2024
- Allsvenskan 2020
- Allsvenskan
Η καριέρα ανά σεζόν
14 γκολ και 7 ασίστ σε 414 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 21 | 1695 | 3 | 0 | 6,80 | ||
| 2025-26 | 21 | 435 | 2 | 0 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 14 | 202 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 3 | 111 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 17 | 313 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 2023-24 | 27 | 1914 | 0 | 2 | 6,75 | ||
| 4 | 284 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2408 | 0 | 2 | 6,76 | ||
| 2022-23 | 23 | 1514 | 0 | 1 | 6,70 | ||
| 2 | 170 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 24 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 158 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1866 | 0 | 1 | 6,70 | ||
| 2021-22 | 26 | 2282 | 0 | 2 | 7,09 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 474 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2936 | 0 | 2 | 7,09 | ||
| 2020-21 | 24 | 1476 | 0 | 1 | 6,69 | ||
| 4 | 279 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1755 | 1 | 1 | 6,69 | ||
| 2019-20 | 25 | 2236 | 1 | 1 | 6,71 | ||
| 4 | 288 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2524 | 1 | 1 | 6,71 | ||
| 2018-19 | 29 | 2600 | 1 | 0 | 6,69 | ||
| Svenska Cupen | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 3 | 277 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2967 | 1 | 0 | 6,69 | ||
| 2017-18 | 14 | 1260 | 0 | 0 | — | ||
| 12 | 1060 | 0 | 0 | — | |||
| Svenska Cupen | 3 | 253 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2693 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 28 | 2515 | 1 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2559 | 1 | 0 | — | ||
| 2015-16 | Ettan | 25 | 2226 | 1 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2616 | 1 | 0 | — | ||
| 2014-15 | Ettan | 22 | 1783 | 0 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 5 | 398 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2181 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Ettan | 25 | 2191 | 0 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 2 | 210 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2401 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | Ettan | 25 | 2217 | 4 | 0 | — | |
| Svenska Cupen | 2 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 1 | 37 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2374 | 4 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 414 | 31723 | 14 | 7 | 6,77 | ||
Μεταγραφές · 9
Hammarby FFπρος
IF BrommapojkarnaΕλεύθερος
IF Elfsborgπρος
Hammarby FF
dalkurd FFπρος
IF Elfsborg
Lyngbyπρος
dalkurd FFΕλεύθερος
Osters IFπρος
Lyngby
Assyriska FFπρος
Osters IF
Huddingeπρος
Assyriska FFΕλεύθερος
IK Frejπρος
HuddingeΕλεύθερος
AFC Eskilstunaπρος
IK Frej
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Red Card | 3 Οκτωβρίου 2024 | 5 Οκτωβρίου 2024 |
| Yellow Cards | 28 Οκτωβρίου 2023 | 30 Οκτωβρίου 2023 |
| Red Card | 7 Μαΐου 2023 | 9 Μαΐου 2023 |
| Yellow Cards | 12 Αυγούστου 2022 | 14 Αυγούστου 2022 |
| Injury | 25 Μαρτίου 2022 | 15 Απριλίου 2022 |
| Red Card | 4 Νοεμβρίου 2021 | 29 Νοεμβρίου 2021 |
| Yellow Cards | 17 Σεπτεμβρίου 2021 | 19 Σεπτεμβρίου 2021 |