Αμυντικός · Estonia · Σεζόν 2026-27
VfL Bochum
DFB Pokal
K. Mets
Karol Mets
- Φανέλα
- 5
- Ηλικία
- 32
- Ύψος
- 191
- Βάρος
- 79
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές11
Λεπτά94886′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,04μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές58349633 λεπτά
Γκολ170,03 ανά 90′
Ασίστ40,01 ανά 90′
Σεζόν16
Τίτλοι15
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν11 συμμ. · 948′ · βαθμ. 7,04
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 716 | 67,97 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,28 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 1,04 |
| Κλεψίματα | 11 | 1,04 |
| Μπλοκ | 2 | 0,19 |
| Μονομαχίες | 57 | 5,41 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3154% | 2,94 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 11 | 1,04 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,38 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 36 | 36,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 88% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 1,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 4 | 4,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 250% | 2,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 181 | 60,33 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,33 |
| Ακρίβεια | 87% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 4 | 1,33 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,67 |
| Μπλοκ | 1 | 0,33 |
| Μονομαχίες | 19 | 6,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1263% | 4,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 1,67 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,67 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 499 | 76,38 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,31 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 0,92 |
| Κλεψίματα | 8 | 1,22 |
| Μπλοκ | 1 | 0,15 |
| Μονομαχίες | 34 | 5,20 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1750% | 2,60 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,77 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,15 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές58349633 λεπτά
Γκολ170,03 ανά 90′
Ασίστ40,01 ανά 90′
Σεζόν16
Τίτλοι15
Τίτλοι · 15
- Baltic Cup 2024
- 2. Bundesliga 2023-24
- Super League 2021-22
- Baltic Cup 2021
- Super Cup 2014
- Cup 2012-13
- Super Cup 2012
- Meistriliiga 2011
- Cup 2010-11
- Cup
- Meistriliiga
- Super Cup
- Super League
- 2. Bundesliga
- Baltic Cup
Δεύτερη θέση · 4
- Baltic Cup 2018
- Esiliiga A 2012
- Esiliiga A
- Baltic Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
17 γκολ και 4 ασίστ σε 583 συμμετοχές, 16 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,13 | |||
| 7 | 588 | 0 | 0 | 7,07 | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 948 | 0 | 0 | 7,04 | ||
| 2025-26 | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 23 | 1934 | 1 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2203 | 1 | 0 | 6,61 | ||
| 2024-25 | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2 | 210 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| 3 | 208 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 2038 | 0 | 0 | 6,88 | ||
| 2023-24 | 32 | 2863 | 0 | 0 | 6,92 | ||
| 4 | 393 | 0 | 0 | 6,95 | |||
| 8 | 720 | 0 | 0 | 6,26 | |||
| Σύνολο σεζόν | 44 | 3976 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2022-23 | 17 | 1530 | 0 | 0 | 6,89 | ||
| 13 | 817 | 0 | 0 | 6,78 | |||
| 6 | 331 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 4 | 360 | 0 | 1 | 7,47 | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3218 | 0 | 1 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 12 | 706 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 12 | 706 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 104 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 134 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 26 | 1516 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 2020-21 | 23 | 1835 | 0 | 0 | 6,74 | ||
| 20 | 1692 | 1 | 0 | 6,92 | |||
| King's Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 540 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| 5 | 450 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 112 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 720 | 0 | 0 | 6,36 | |||
| Σύνολο σεζόν | 65 | 5469 | 1 | 0 | 6,75 | ||
| 2019-20 | 26 | 2251 | 1 | 1 | 6,97 | ||
| 5 | 414 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3415 | 1 | 1 | 6,97 | ||
| 2018-19 | 15 | 1348 | 1 | 0 | 6,93 | ||
| 1 | 70 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| 9 | 810 | 0 | 0 | 6,88 | |||
| Baltic Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 30 | 2678 | 1 | 0 | 6,91 | ||
| 2017-18 | 25 | 1845 | 0 | 0 | 6,82 | ||
| 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,89 | |||
| 1 | 90 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 3285 | 1 | 0 | 6,85 | ||
| 2016-17 | 29 | 2571 | 0 | 2 | 7,12 | ||
| NM Cupen | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA European Championship Qualifiers | 10 | 900 | 0 | 0 | — | ||
| Baltic Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 8 | 720 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 3651 | 0 | 2 | 7,12 | ||
| 2015-16 | Eliteserien | 28 | 2447 | 0 | 0 | 6,91 | |
| NM Cupen | 4 | 400 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U21 Championship | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 3 | 198 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 36 | 3207 | 0 | 0 | 6,91 | ||
| 2014-15 | 35 | 3150 | 0 | 0 | — | ||
| Baltic Cup | 2 | 96 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 37 | 3246 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 32 | 2880 | 2 | 0 | — | ||
| Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U21 Championship | 3 | 224 | 0 | 0 | — | ||
| Friendlies | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 3374 | 2 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 2 | 180 | 2 | 0 | — | ||
| 32 | 2819 | 4 | 0 | — | |||
| Cup | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3719 | 6 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 17 | 1484 | 1 | 0 | — | ||
| 16 | 1366 | 1 | 0 | — | |||
| Cup | 3 | 300 | 1 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 6 | 540 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3690 | 3 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 16 σεζόν | 583 | 49633 | 17 | 4 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 11
FC St. Pauliπρος
VfL BochumΕλεύθερος
FC St. PauliπροςMets KarolΕλεύθερος
FC St. Pauliπρος
VfL BochumΕλεύθερος
FC Zurichπρος
FC St. Pauli
FC Zurichπρος
FC St. PauliΔανεισμός
ΤΣΣΚΑ Σόφιαςπρος
FC Zurich
Al-Ettifaqπρος
ΤΣΣΚΑ ΣόφιαςΕλεύθερος
AIK Stockholmπρος
Al-Ettifaq
NAC Bredaπρος
AIK Stockholm€ 300K
Βίκινγκπρος
NAC Breda
Flora Tallinnπρος
Βίκινγκ
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knee Injury | 23 Νοεμβρίου 2024 | 8 Σεπτεμβρίου 2025 |
| Toe Injury | 28 Οκτωβρίου 2018 | 1 Δεκεμβρίου 2018 |
| Knee Injury | 5 Μαΐου 2018 | 7 Μαΐου 2018 |
| Knee Injury | 27 Νοεμβρίου 2017 | 18 Ιανουαρίου 2018 |