Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Celta de Vigo II
Segunda División
Andrés Antañón
- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 18
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά24361′ ανά αγώνα
Γκολ10,37 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,05μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές291355 λεπτά
Γκολ20,13 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν3
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 243′ · βαθμ. 6,05
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,37 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,11 |
| Σουτ στην εστία | 267% | 0,74 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 92 | 34,07 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 78% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 2,96 |
| Κλεψίματα | 5 | 1,85 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 11,48 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1239% | 4,44 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,74 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,37 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,50 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,00 |
| Σουτ στην εστία | 2100% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 78 | 39,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 79% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 4,00 |
| Κλεψίματα | 4 | 2,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 27 | 13,50 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1141% | 5,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,50 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 14 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 71% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 125% |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές291355 λεπτά
Γκολ20,13 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Σεζόν3
Η καριέρα ανά σεζόν
2 γκολ και 0 ασίστ σε 29 συμμετοχές, 3 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,03 | ||
| 1 | 63 | 0 | 0 | 3,10 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 243 | 1 | 0 | 6,05 | ||
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 62 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 3 | 62 | 0 | 0 | 6,25 | ||
| 2024-25 | 22 | 1050 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 3 σεζόν | 29 | 1355 | 2 | 0 | 6,11 | ||