Επιθετικός · Sweden · Σεζόν 2026-27
Πάρμα
Coppa Italia
P. Almqvist
Pontus Skule Erik Almqvist
- Φανέλα
- 11
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 67
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά11820′ ανά αγώνα
Γκολ10,76 ανά 90′
Ασίστ10,76 ανά 90′
Βαθμολογία6,75μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23011000 λεπτά
Γκολ250,20 ανά 90′
Ασίστ130,11 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 118′ · βαθμ. 6,75
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,76 |
| Ασίστ | 1 | 0,76 |
| Σουτ | 1 | 0,76 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,76 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 34 | 25,93 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 2,29 |
| Ακρίβεια | 82% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,53 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,76 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 15 | 11,44 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 640% | 4,58 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,53 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,29 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 14 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 78% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 4 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 250% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,99 |
| Ασίστ | 1 | 0,99 |
| Σουτ | 1 | 0,99 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,99 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 20 | 19,78 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 2,97 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,98 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,99 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 11 | 10,88 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 436% | 3,96 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,98 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,99 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23011000 λεπτά
Γκολ250,20 ανά 90′
Ασίστ130,11 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 2
- Svenska Cupen 2016-17
- Svenska Cupen
Η καριέρα ανά σεζόν
25 γκολ και 13 ασίστ σε 230 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 5 | 91 | 1 | 1 | 6,72 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 118 | 1 | 1 | 6,75 | ||
| 2025-26 | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| 13 | 452 | 0 | 1 | 6,59 | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 531 | 0 | 1 | 6,58 | ||
| 2024-25 | 36 | 1120 | 1 | 1 | 6,67 | ||
| 2023-24 | 2 | 110 | 1 | 0 | 6,95 | ||
| 30 | 2114 | 2 | 1 | 6,79 | |||
| 2 | 110 | 1 | 0 | 6,95 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2334 | 4 | 1 | 6,81 | ||
| 2022-23 | 26 | 1351 | 5 | 6 | 6,93 | ||
| 3 | 78 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1429 | 5 | 6 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,30 | ||
| 9 | 329 | 0 | 0 | 6,59 | |||
| 18 | 1333 | 2 | 2 | 6,76 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 335 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 2177 | 5 | 2 | 6,72 | ||
| 2020-21 | 19 | 1009 | 1 | 1 | 6,66 | ||
| 20 | 630 | 5 | 0 | 6,88 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 1729 | 6 | 1 | 6,78 | ||
| 2019-20 | 6 | 350 | 2 | 0 | — | ||
| 7 | 134 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 504 | 2 | 0 | 6,54 | ||
| 2018-19 | 14 | 889 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 45 | 0 | 0 | — | |||
| Svenska Cupen | 1 | 29 | 0 | 0 | — | ||
| Svenska Cupen | 1 | 54 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 4 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1021 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| Svenska Cupen | 1 | 27 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 230 | 11000 | 25 | 13 | 6,74 | ||
Μεταγραφές · 9
FC Rostovπρος
Πάρμα€ 500K
Λέτσεπρος
FC Rostov
FC Rostovπρος
ΛέτσεΔανεισμός
FC Rostovπρος
Pogon SzczecinΔανεισμός
FC Rostovπρος
UtrechtΔανεισμός
IFK Norrkopingπρος
FC Rostov€ 3.8M
Norrby IFπρος
IFK Norrkoping
IFK Norrkopingπρος
Norrby IFΔανεισμός
IFK Norrkopingπρος
Varbergs BoIS FCΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Thigh Injury | 2 Μαΐου 2025 | 8 Μαΐου 2025 |
| Muscle Injury | 4 Δεκεμβρίου 2023 | 4 Ιανουαρίου 2024 |
| Thigh Injury | 6 Νοεμβρίου 2023 | 29 Νοεμβρίου 2023 |