Αμυντικός · Switzerland · Σεζόν 2026-27
Servette FC
Super League
Q. Maceiras
Quentin Maceiras Pralong
- Φανέλα
- 23
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 180cm
- Βάρος
- 75kg
Η σεζόν 2026-27 · Super League
Συμμετοχές9
Λεπτά51157′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,10μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25819581 λεπτά
Γκολ40,02 ανά 90′
Ασίστ70,03 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,18 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,18 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 192 | 33,82 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 1,76 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 13 | 2,29 |
| Κλεψίματα | 8 | 1,41 |
| Μπλοκ | 2 | 0,35 |
| Μονομαχίες | 49 | 8,63 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3061% | 5,28 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 1,06 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 1,06 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25819581 λεπτά
Γκολ40,02 ανά 90′
Ασίστ70,03 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Super League 2022-23
- Schweizer Pokal 2022-23
- Super League 2020-21
- Schweizer Pokal 2019-20
Δεύτερη θέση · 1
- Schweizer Pokal 2016-17
Η καριέρα ανά σεζόν
4 γκολ και 7 ασίστ σε 258 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 511 | 0 | 0 | 6,10 | ||
| 2025-26 | 26 | 1760 | 0 | 3 | 6,88 | ||
| 1 | 184 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1944 | 0 | 3 | 6,87 | ||
| 2024-25 | 28 | 2472 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 390 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2952 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 2023-24 | 26 | 2207 | 0 | 0 | — | ||
| 2022-23 | 7 | 400 | 0 | 0 | 6,83 | ||
| 2 | 15 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 27 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 442 | 0 | 0 | 6,81 | ||
| 2021-22 | 24 | 1500 | 0 | 1 | 6,66 | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 7 | 224 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 1904 | 1 | 1 | 6,63 | ||
| 2020-21 | 21 | 1469 | 1 | 2 | 7,13 | ||
| 1 | 14 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 65 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 224 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1772 | 1 | 2 | 7,07 | ||
| 2019-20 | 30 | 2655 | 0 | 1 | 6,64 | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 3015 | 0 | 1 | 6,64 | ||
| 2018-19 | 30 | 2415 | 1 | 0 | — | ||
| Schweizer Pokal | 3 | 330 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 46 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2745 | 1 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 21 | 1674 | 0 | 0 | — | ||
| Schweizer Pokal | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 115 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 1909 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 2 | 180 | 1 | 0 | — | ||
| 2015-16 | Super League | 1 | 0 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 258 | 19581 | 4 | 7 | 6,74 | ||
Μεταγραφές · 4
Puskas Academyπρος
Servette FCΜεταγραφή
Puskas Academyπρος
Servette FCΜεταγραφή
BSC Young Boysπρος
Puskas Academy
FC Sionπρος
BSC Young BoysΕλεύθερος