Μέσος · Brazil · Σεζόν 2026-27
Baltazar Costa
Baltazar Costa Rodrigues de Oliveira
- Φανέλα
- 8
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές16
Λεπτά144290′ ανά αγώνα
Γκολ20,12 ανά 90′
Ασίστ20,12 ανά 90′
Βαθμολογία7,09μέσος όρος
Κάρτες4/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21116038 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ70,04 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν16 συμμ. · 1442′ · βαθμ. 7,09
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,12 |
| Ασίστ | 2 | 0,12 |
| Σουτ | 15 | 0,94 |
| Σουτ στην εστία | 427% | 0,25 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 799 | 49,87 |
| Κομβικές πάσες | 16 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 21 | 1,31 |
| Κλεψίματα | 19 | 1,19 |
| Μπλοκ | 5 | 0,31 |
| Μονομαχίες | 124 | 7,74 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 7762% | 4,81 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 4 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 17 | 1,06 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 36 | 2,25 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 2 | 0,34 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 0,67 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,34 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 309 | 51,88 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,01 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,34 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,51 |
| Μπλοκ | 1 | 0,17 |
| Μονομαχίες | 47 | 7,89 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2962% | 4,87 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 7 | 1,18 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 11 | 1,85 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 2 | 0,20 |
| Σουτ | 11 | 1,09 |
| Σουτ στην εστία | 218% | 0,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 490 | 48,68 |
| Κομβικές πάσες | 10 | 0,99 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 13 | 1,29 |
| Κλεψίματα | 10 | 0,99 |
| Μπλοκ | 4 | 0,40 |
| Μονομαχίες | 77 | 7,65 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4862% | 4,77 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 10 | 0,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 25 | 2,48 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές21116038 λεπτά
Γκολ90,05 ανά 90′
Ασίστ70,04 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Challenge League 2023-24
- Challenge League
Η καριέρα ανά σεζόν
9 γκολ και 7 ασίστ σε 211 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 536 | 2 | 0 | 7,37 | ||
| 10 | 906 | 0 | 2 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 1442 | 2 | 2 | 7,09 | ||
| 2025-26 | 35 | 2596 | 2 | 2 | 7,12 | ||
| 2024-25 | 27 | 2295 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| 2023-24 | 27 | 2295 | 0 | 0 | 6,98 | ||
| 2022-23 | 27 | 1903 | 0 | 1 | 6,59 | ||
| 2 | 174 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2077 | 0 | 1 | 6,59 | ||
| 2021-22 | 25 | 2131 | 1 | 1 | 6,58 | ||
| 2020-21 | 21 | 1259 | 3 | 0 | 6,64 | ||
| 2 | 164 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1423 | 3 | 0 | 6,64 | ||
| 2019-20 | 12 | 901 | 1 | 1 | 6,74 | ||
| 2 | 169 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 1070 | 1 | 1 | 6,74 | ||
| 2018-19 | 9 | 247 | 0 | 0 | — | ||
| Goiano 1 | 4 | 338 | 0 | 0 | — | ||
| Schweizer Pokal | 2 | 124 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 44 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 15 | 709 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 211 | 16038 | 9 | 7 | 6,86 | ||
Μεταγραφές · 1
Vila Novaπρος
FC Sion
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 25 Ιουλίου 2025 | 1 Αυγούστου 2025 |
| Muscle Injury | 2 Ιανουαρίου 2025 | 28 Μαρτίου 2025 |
| Knock | 26 Σεπτεμβρίου 2023 | 20 Οκτωβρίου 2023 |