Μέσος · Bosnia and Herzegovina · Σεζόν 2026-27
Kasımpaşa
Süper Lig
H. Hajradinović
Haris Hajradinović
- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 31
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές4
Λεπτά18246′ ανά αγώνα
Γκολ10,49 ανά 90′
Ασίστ10,49 ανά 90′
Βαθμολογία7,70μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44827153 λεπτά
Γκολ790,26 ανά 90′
Ασίστ560,19 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι8
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν4 συμμ. · 182′ · βαθμ. 7,70
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,49 |
| Ασίστ | 1 | 0,49 |
| Σουτ | 3 | 1,48 |
| Σουτ στην εστία | 267% | 0,99 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 73 | 36,10 |
| Κομβικές πάσες | 7 | 3,46 |
| Ακρίβεια | 52% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 3,96 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 15,33 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1652% | 7,91 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 0,99 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 5 | 2,47 |
UEFA World Cup Qualifiers· Bosnia & Herzegovina1 συμμ. · 88′ · βαθμ. 9,70
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 1 |
| Σουτ | 3 |
| Σουτ στην εστία | 267% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 26 |
| Κομβικές πάσες | 4 |
| Ακρίβεια | 0% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 3 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 13 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 754% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 2 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 47 | 45,00 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 2,87 |
| Ακρίβεια | 80% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 5 | 4,79 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 18 | 17,23 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 950% | 8,62 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,87 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44827153 λεπτά
Γκολ790,26 ανά 90′
Ασίστ560,19 ανά 90′
Σεζόν15
Τίτλοι8
Τίτλοι · 8
- Super Cup 2015
- First Division A 2014-15
- Premijer Liga 2011-12
- Cup 2011-12
- Premijer Liga
- Cup
- First Division A
- Super Cup
Δεύτερη θέση · 2
- 1. liga 2013-14
- 1. liga
Η καριέρα ανά σεζόν
79 γκολ και 56 ασίστ σε 448 συμμετοχές, 15 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | UEFA World Cup Qualifiers | 1 | 88 | 1 | 1 | 9,70 | |
| 3 | 94 | 0 | 0 | 7,03 | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 182 | 1 | 1 | 7,70 | ||
| 2025-26 | 33 | 2239 | 2 | 2 | 6,88 | ||
| 7 | 554 | 2 | 0 | 7,17 | |||
| 2024-25 | 34 | 2897 | 9 | 8 | 7,46 | ||
| 2 | 157 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| 3 | 113 | 0 | 0 | 6,53 | |||
| 3 | 223 | 1 | 1 | 7,87 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 40 | 3233 | 10 | 9 | 7,42 | ||
| 2023-24 | 38 | 3307 | 5 | 14 | 7,39 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 214 | 0 | 1 | 6,63 | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 3521 | 5 | 15 | 7,34 | ||
| 2022-23 | 2 | 166 | 1 | 0 | — | ||
| 33 | 2239 | 2 | 2 | 6,88 | |||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 35 | 2239 | 3 | 2 | 6,88 | ||
| 2021-22 | 3 | 222 | 0 | 0 | — | ||
| 35 | 2689 | 2 | 7 | 6,77 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 38 | 2689 | 2 | 7 | 6,77 | ||
| 2020-21 | 36 | 3108 | 5 | 5 | 7,05 | ||
| 2 | 106 | 1 | 0 | 6,65 | |||
| 2 | 66 | 0 | 1 | 7,90 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 3280 | 6 | 6 | 7,07 | ||
| 2019-20 | 28 | 2273 | 4 | 7 | 7,18 | ||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2273 | 5 | 7 | 7,18 | ||
| 2018-19 | 17 | 1415 | 7 | 0 | — | ||
| 16 | 852 | 1 | 1 | 6,86 | |||
| 4 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 2267 | 10 | 1 | 6,86 | ||
| 2017-18 | 28 | 2041 | 9 | 0 | — | ||
| 5 | 397 | 1 | 0 | — | |||
| 14 | 1099 | 2 | 1 | 7,01 | |||
| Croatian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| NM Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 0 | 2 | 2 | — | |||
| Euro U21 - Qualification | 5 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 58 | 3537 | 15 | 3 | 7,01 | ||
| 2016-17 | 27 | 1994 | 4 | 5 | 7,18 | ||
| NM Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1994 | 4 | 5 | 7,18 | ||
| 2014-15 | 4 | 192 | 0 | 0 | — | ||
| Fortuna liga | 19 | 0 | 7 | 0 | — | ||
| Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Slovak Cup | 2 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 192 | 8 | 0 | — | ||
| 2013-14 | UEFA U19 Championship | 6 | 540 | 1 | 0 | — | |
| Corgon Liga | 24 | 0 | 6 | 0 | — | ||
| Europa League | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Mediterranean Games | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Euro U19 - Qualification | 3 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 540 | 8 | 0 | — | ||
| 2012-13 | HNL | 9 | 259 | 0 | 0 | — | |
| Premijer Liga | 5 | 367 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 626 | 0 | 0 | — | ||
| 2011-12 | Premijer Liga | 1 | 26 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 15 σεζόν | 448 | 27153 | 79 | 56 | 7,12 | ||