Επιθετικός · Brazil · Σεζόν 2026-27
Botafogo
CONMEBOL Sudamericana
Danilo
Danilo Pereira da Silva
- Φανέλα
- 90
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 174
- Βάρος
- 68
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά50957′ ανά αγώνα
Γκολ10,18 ανά 90′
Ασίστ10,18 ανά 90′
Βαθμολογία5,90μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32114872 λεπτά
Γκολ1050,64 ανά 90′
Ασίστ310,19 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι12
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 509′ · βαθμ. 5,90
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,18 |
| Ασίστ | 1 | 0,18 |
| Σουτ | 10 | 1,77 |
| Σουτ στην εστία | 550% | 0,88 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 105 | 18,57 |
| Κομβικές πάσες | 9 | 1,59 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,35 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,18 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 54 | 9,55 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2037% | 3,54 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,41 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,41 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 1 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 3 |
| Σουτ στην εστία | 267% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 10 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 80% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 6 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 467% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,20 |
| Σουτ | 7 | 1,42 |
| Σουτ στην εστία | 343% | 0,61 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 95 | 19,21 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 1,62 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,40 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,20 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 48 | 9,71 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1633% | 3,24 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 1,62 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 1,21 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές32114872 λεπτά
Γκολ1050,64 ανά 90′
Ασίστ310,19 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι12
Τίτλοι · 12
- League Cup 2023
- Eredivisie 2022-23
- Eredivisie 2021-22
- Super Cup 2019
- Eredivisie 2018-19
- KNVB Beker 2018-19
- Eerste Divisie 2017-18
- Eerste Divisie
- Eredivisie
- KNVB Beker
- Super Cup
- League Cup
Δεύτερη θέση · 15
- Premiership 2024-25
- League Cup 2024
- Premiership 2023-24
- Scottish Cup 2023-24
- KNVB Beker 2021-22
- Super Cup 2021
- Florida Cup 2019
- U19 Divisie 1 2017-18
- U19 Divisie 1
- KNVB Beker
- Super Cup
- League Cup
- Premiership
- Scottish Cup
- Florida Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
105 γκολ και 31 ασίστ σε 321 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 64 | 1 | 0 | 7,60 | ||
| 8 | 445 | 0 | 1 | 5,69 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 509 | 1 | 1 | 5,90 | ||
| 2025-26 | 29 | 878 | 5 | 4 | 6,97 | ||
| 1 | 27 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 5 | 192 | 0 | 0 | 6,62 | |||
| 11 | 277 | 1 | 1 | 6,61 | |||
| 6 | 313 | 1 | 1 | 6,48 | |||
| 14 | 561 | 3 | 0 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν | 66 | 2248 | 10 | 6 | 6,78 | ||
| 2024-25 | 29 | 878 | 5 | 4 | 6,97 | ||
| 29 | 878 | 5 | 4 | 6,97 | |||
| 1 | 61 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 11 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| Σύνολο σεζόν | 63 | 1828 | 11 | 8 | 6,96 | ||
| 2023-24 | 12 | 529 | 4 | 1 | 6,97 | ||
| 2 | 110 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 191 | 1 | 2 | 7,30 | |||
| 4 | 165 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| 3 | 138 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 21 | 995 | 6 | 3 | 6,94 | ||
| 2022-23 | 34 | 1333 | 10 | 3 | 6,87 | ||
| 4 | 175 | 2 | 0 | 7,10 | |||
| 10 | 555 | 2 | 0 | 6,74 | |||
| 8 | 424 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 48 | 2063 | 14 | 3 | 6,86 | ||
| 2021-22 | 9 | 697 | 7 | 4 | 7,52 | ||
| 13 | 273 | 2 | 1 | 6,68 | |||
| 3 | 192 | 6 | 0 | 8,50 | |||
| 4 | 157 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 25 | 1162 | 15 | 5 | 7,20 | ||
| 2020-21 | 33 | 2656 | 17 | 5 | 7,02 | ||
| 1 | 82 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 2 | 72 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 34 | 2738 | 17 | 5 | 7,02 | ||
| 2019-20 | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 8 | 364 | 5 | 0 | — | |||
| 1 | 9 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 46 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| Club Friendlies | 3 | 53 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 11 | 437 | 6 | 0 | 6,87 | ||
| 2018-19 | 33 | 2183 | 19 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 7 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 1 | 72 | 0 | 0 | — | ||
| U19 Divisie 1 | 7 | 544 | 6 | 0 | — | ||
| 3 | 93 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 709 | 6 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 321 | 14872 | 105 | 31 | 6,89 | ||