- Φανέλα
- 7
- Ηλικία
- 26
- Ύψος
- 175
- Βάρος
- 60
Η σεζόν 2026-27 · Premiership
Συμμετοχές1
Λεπτά1616′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία6,64μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές30317550 λεπτά
Γκολ780,40 ανά 90′
Ασίστ260,13 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι19
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 11 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 63% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 133% |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές30317550 λεπτά
Γκολ780,40 ανά 90′
Ασίστ260,13 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι19
Τίτλοι · 19
- Premiership 2024-25
- Scottish Cup 2022-23
- Premiership 2022-23
- League Cup 2022-23
- Premiership 2021-22
- League Cup 2021
- Super Cup 2019
- Primeira Liga 2018-19
- Júniores U19 2017-18
- UEFA U19 Championship 2017-18
- UEFA U17 Championship 2015-16
- Super Cup
- League Cup
- Premiership
- Scottish Cup
- Primeira Liga
- UEFA U17 Championship
- UEFA U19 Championship
- Júniores U19
Δεύτερη θέση · 16
- Scottish Cup 2024-25
- Super Cup 2023-24
- UEFA U21 Championship 2019-21
- Primeira Liga 2019-20
- Taça de Portugal 2019-20
- Júniores U19 2018-19
- UEFA Youth League 2016-17
- UEFA U19 Championship 2016-17
- Taça de Portugal
- Primeira Liga
- Scottish Cup
- Júniores U19
- Super Cup
- UEFA Youth League
- UEFA U19 Championship
- UEFA U21 Championship
Η καριέρα ανά σεζόν
78 γκολ και 26 ασίστ σε 303 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,64 | ||
| 2024-25 | 11 | 570 | 4 | 2 | 7,22 | ||
| 9 | 331 | 1 | 0 | 6,66 | |||
| 3 | 127 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 30 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 85 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1143 | 6 | 2 | 6,95 | ||
| 2023-24 | 16 | 978 | 4 | 0 | 7,14 | ||
| King's Cup | 1 | 29 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 333 | 1 | 0 | — | |||
| FIFA Intercontinental Cup | 2 | 51 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 227 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1618 | 5 | 0 | 7,08 | ||
| 2022-23 | 33 | 2192 | 11 | 11 | 7,46 | ||
| 2 | 137 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 308 | 2 | 0 | — | |||
| 4 | 285 | 2 | 0 | 7,40 | |||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 2922 | 15 | 11 | 7,45 | ||
| 2021-22 | 29 | 2208 | 10 | 10 | 7,54 | ||
| 3 | 193 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 5 | 412 | 2 | 2 | 7,40 | |||
| 11 | 609 | 4 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 51 | 3692 | 17 | 12 | 7,29 | ||
| 2020-21 | 17 | 664 | 1 | 0 | 6,63 | ||
| 1 | 64 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 728 | 2 | 0 | 6,66 | ||
| 2019-20 | 19 | 173 | 0 | 1 | 6,73 | ||
| 3 | 235 | 2 | 0 | — | |||
| 2 | 104 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 2 | 67 | 0 | 0 | 6,00 | |||
| 1 | 11 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 38 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 244 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 4 | 207 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 1079 | 3 | 1 | 6,69 | ||
| 2018-19 | 4 | 27 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 20 | 1725 | 8 | 0 | — | |||
| 1 | 62 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 3 | 270 | 2 | 0 | — | |||
| 8 | 624 | 7 | 0 | — | |||
| Tournoi Maurice Revello | 3 | 141 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2849 | 18 | 0 | 6,67 | ||
| 2017-18 | 13 | 365 | 0 | 0 | — | ||
| Premier League International Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 497 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 8 | 428 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 1380 | 2 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 13 | 755 | 1 | 0 | — | ||
| UEFA Youth League | 4 | 340 | 2 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 12 | 874 | 7 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1969 | 10 | 0 | — | ||
| 2015-16 | UEFA Youth League | 4 | 154 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 303 | 17550 | 78 | 26 | 7,09 | ||
Μεταγραφές · 7
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Groin Injury | 14 Ιανουαρίου 2025 | 1 Φεβρουαρίου 2025 |
| Muscle Injury | 19 Σεπτεμβρίου 2024 | 4 Οκτωβρίου 2024 |
| Ankle Injury | 18 Μαρτίου 2021 | 15 Απριλίου 2021 |
| Virus | 12 Ιανουαρίου 2021 | 27 Ιανουαρίου 2021 |
