- Φανέλα
- 4
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 183
- Βάρος
- 76
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές12
Λεπτά62552′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,92μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28923491 λεπτά
Γκολ110,04 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι6
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν12 συμμ. · 625′ · βαθμ. 6,92
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,29 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,14 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 521 | 75,02 |
| Κομβικές πάσες | 8 | 1,15 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 9 | 1,30 |
| Κλεψίματα | 6 | 0,86 |
| Μπλοκ | 3 | 0,43 |
| Μονομαχίες | 44 | 6,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2455% | 3,46 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 6 | 0,86 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,01 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 105 | 78,75 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,50 |
| Ακρίβεια | 90% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,75 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,75 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 7 | 5,25 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 229% | 1,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 2 | 1,50 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,36 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,18 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 416 | 74,14 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,07 |
| Ακρίβεια | 89% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 8 | 1,43 |
| Κλεψίματα | 5 | 0,89 |
| Μπλοκ | 3 | 0,53 |
| Μονομαχίες | 37 | 6,59 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2259% | 3,92 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,71 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,25 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές28923491 λεπτά
Γκολ110,04 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι6
Τίτλοι · 6
- Ekstraklasa 2022-23
- Super Cup 2022
- Cup 2015-16
- Cup
- Super Cup
- Ekstraklasa
Δεύτερη θέση · 9
- Ekstraklasa 2024-25
- Super Cup 2023
- Cup 2022-23
- Cup 2019-20
- Cup 2018-19
- Cup
- Super Cup
- Ekstraklasa
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
11 γκολ και 5 ασίστ σε 289 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 120 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 7 | 505 | 0 | 0 | 6,86 | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 625 | 0 | 0 | 6,92 | ||
| 2025-26 | 30 | 2358 | 1 | 1 | 7,23 | ||
| 11 | 1080 | 1 | 0 | 7,34 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3438 | 2 | 1 | 7,26 | ||
| 2024-25 | 29 | 2502 | 2 | 0 | 7,17 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2622 | 2 | 0 | 7,17 | ||
| 2023-24 | 21 | 1890 | 1 | 0 | 7,15 | ||
| 2 | 164 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 503 | 0 | 1 | 7,00 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2557 | 1 | 1 | 7,12 | ||
| 2022-23 | 29 | 2600 | 3 | 3 | 7,10 | ||
| 5 | 480 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 472 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 3552 | 3 | 3 | 7,10 | ||
| 2021-22 | 9 | 350 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 14 | 650 | 1 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 30 | 2411 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 588 | 0 | 0 | 6,38 | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,33 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 45 | 3719 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 2019-20 | 21 | 1705 | 1 | 0 | — | ||
| 7 | 589 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 2564 | 2 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 5 | 404 | 0 | 0 | — | ||
| 6 | 459 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 11 | 863 | 0 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 18 | 1442 | 0 | 0 | — | ||
| 4 | 360 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1802 | 0 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 2 | 164 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U19 Championship | 5 | 450 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 8 | 640 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 1 | 57 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 7 | 0 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 3 | 132 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 3 | 270 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 402 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 289 | 23491 | 11 | 5 | 7,12 | ||
Μεταγραφές · 4
ΑΕΚπρος
Raków Częstochowa
ΑΕΚπρος
Raków CzęstochowaΔανεισμός
Ξάνθηπρος
ΑΕΚ
ΑΕΚπρος
ΞάνθηΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 23 Απριλίου 2025 | 25 Απριλίου 2025 |
| Yellow Cards | 28 Νοεμβρίου 2024 | 30 Νοεμβρίου 2024 |
| Muscle Injury | 15 Αυγούστου 2023 | 1 Δεκεμβρίου 2023 |
