Μέσος · Estonia · Σεζόν 2026-27
Baník Ostrava
Czech Liga
V. Sinyavskiy
Vlasiy Sinyavskiy
- Φανέλα
- 99
- Ηλικία
- 29
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 72
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές7
Λεπτά58784′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,61μέσος όρος
Κάρτες0/1κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44527617 λεπτά
Γκολ600,20 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι9
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν7 συμμ. · 587′ · βαθμ. 6,61
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,46 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 149 | 22,84 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,46 |
| Ακρίβεια | 54% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 12 | 1,84 |
| Κλεψίματα | 7 | 1,07 |
| Μπλοκ | 1 | 0,15 |
| Μονομαχίες | 59 | 9,05 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2847% | 4,29 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,61 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,46 |
UEFA World Cup Qualifiers· Estonia2 συμμ. · 180′ · βαθμ. 6,50
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 44 | 22,00 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 0% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,00 |
| Κλεψίματα | 3 | 1,50 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 16 | 8,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 638% | 3,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,50 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,66 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 105 | 23,22 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,66 |
| Ακρίβεια | 76% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 10 | 2,21 |
| Κλεψίματα | 4 | 0,88 |
| Μπλοκ | 1 | 0,22 |
| Μονομαχίες | 43 | 9,51 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2251% | 4,86 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 1 | — |
| Φάουλ | 4 | 0,88 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,44 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές44527617 λεπτά
Γκολ600,20 ανά 90′
Ασίστ50,02 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι9
Τίτλοι · 9
- Baltic Cup 2021
- Super Cup 2020
- Meistriliiga 2020
- Cup 2019-20
- Meistriliiga 2019
- Super Cup
- Meistriliiga
- Cup
- Baltic Cup
Δεύτερη θέση · 5
- Esiliiga A 2019
- Esiliiga A 2018
- Super Cup 2016
- Super Cup
- Esiliiga A
Η καριέρα ανά σεζόν
60 γκολ και 5 ασίστ σε 445 συμμετοχές, 14 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | UEFA World Cup Qualifiers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,50 | |
| 5 | 407 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 587 | 0 | 0 | 6,61 | ||
| 2025-26 | 19 | 1687 | 0 | 4 | 7,06 | ||
| 11 | 525 | 0 | 0 | 6,68 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2212 | 0 | 4 | 6,92 | ||
| 2024-25 | 18 | 1135 | 0 | 0 | 6,65 | ||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 21 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 497 | 1 | 0 | 6,48 | |||
| 8 | 652 | 0 | 0 | 6,50 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2328 | 1 | 0 | 6,58 | ||
| 2023-24 | 17 | 835 | 1 | 0 | 6,73 | ||
| 1 | 90 | 1 | 0 | — | |||
| 9 | 495 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 134 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 27 | 1420 | 2 | 0 | 6,72 | ||
| 2022-23 | 26 | 1387 | 2 | 0 | — | ||
| 2 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 96 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 33 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 130 | 2 | 0 | 6,27 | |||
| 1 | 29 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 103 | 0 | 1 | 6,65 | |||
| 2 | 68 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 40 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 41 | 1937 | 4 | 1 | 6,38 | ||
| 2021-22 | 31 | 1354 | 4 | 0 | — | ||
| 1 | 83 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 80 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 32 | 1437 | 4 | 0 | — | ||
| 2020-21 | 11 | 410 | 1 | 0 | — | ||
| 27 | 1805 | 5 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 285 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 84 | 0 | 0 | — | |||
| 6 | 233 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| 6 | 452 | 0 | 0 | 6,35 | |||
| 1 | 56 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 94 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 58 | 3509 | 7 | 0 | 6,55 | ||
| 2019-20 | 1 | 63 | 0 | 0 | — | ||
| 36 | 2383 | 6 | 0 | — | |||
| Cup | 3 | 153 | 1 | 0 | — | ||
| 3 | 128 | 1 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 10 | 533 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 53 | 3260 | 10 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 10 | 821 | 11 | 0 | — | ||
| 7 | 136 | 1 | 0 | — | |||
| 3 | 201 | 1 | 0 | — | |||
| 9 | 440 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1598 | 15 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 17 | 1404 | 2 | 0 | — | ||
| 5 | 136 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 9 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1549 | 3 | 0 | — | ||
| 2016-17 | 24 | 1804 | 3 | 0 | — | ||
| 10 | 463 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2311 | 3 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 19 | 1313 | 2 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 33 | 2705 | 8 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 24 | 1407 | 1 | 0 | — | ||
| Cup | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1451 | 1 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 14 σεζόν | 445 | 27617 | 60 | 5 | 6,69 | ||
Μεταγραφές · 8
Bohemians 1905προς
Baník OstravaΜεταγραφή
Slováckoπρος
Bohemians 1905Free Transfer
Karvináπρος
SlováckoΕλεύθερος
Kalju Nommeπρος
Flora TallinnΕλεύθερος
Tulevikπρος
Kalju Nomme
Kalju Nommeπρος
TulevikΔανεισμός
Trans Narvaπρος
Kalju Nomme
Puumaπρος
Trans Narva