- Ηλικία
- 41
- Ύψος
- 185
- Βάρος
- 79
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35910873 λεπτά
Γκολ1711,42 ανά 90′
Ασίστ180,15 ανά 90′
Σεζόν17
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές35910873 λεπτά
Γκολ1711,42 ανά 90′
Ασίστ180,15 ανά 90′
Σεζόν17
Η καριέρα ανά σεζόν
171 γκολ και 18 ασίστ σε 359 συμμετοχές, 17 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 1 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 2 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| 2024-25 | 17 | 1008 | 8 | 1 | 7,05 | ||
| 2023-24 | 8 | 713 | 4 | 0 | 7,33 | ||
| 4 | 358 | 2 | 1 | 7,28 | |||
| Σύνολο σεζόν | 12 | 1071 | 6 | 1 | 7,31 | ||
| 2022-23 | 10 | 829 | 9 | 3 | 7,70 | ||
| 2021-22 | 23 | 688 | 2 | 0 | 6,63 | ||
| 3 | 0 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 688 | 5 | 0 | 6,63 | ||
| 2020-21 | 1 | 21 | 0 | 0 | — | ||
| 28 | 2233 | 18 | 3 | 7,26 | |||
| 2019-20 | 2 | 179 | 1 | 0 | 6,90 | ||
| 2 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 4 | 179 | 2 | 0 | 6,90 | ||
| 2018-19 | 33 | 0 | 29 | 4 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 0 | 29 | 4 | — | ||
| 2017-18 | Ekstraklasa | 28 | 0 | 16 | 2 | — | |
| 2016-17 | Ekstraklasa | 35 | 0 | 18 | 4 | — | |
| Polish Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 0 | 18 | 4 | — | ||
| 2015-16 | Czech Liga | 3 | 135 | 0 | 0 | — | |
| Ekstraklasa | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| MOL Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 135 | 0 | 0 | — | ||
| 2014-15 | Ekstraklasa | 22 | 0 | 6 | 0 | — | |
| Polish Cup | 2 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 24 | 0 | 7 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Ekstraklasa | 37 | 0 | 20 | 0 | — | |
| Polish Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Europa League | 5 | 0 | 5 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 43 | 0 | 26 | 0 | — | ||
| 2012-13 | First Division | 12 | 0 | 15 | 0 | — | |
| Cyprus Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 13 | 0 | 16 | 0 | — | ||
| 2011-12 | Persian Gulf Pro League | 16 | 1190 | 3 | 0 | — | |
| 2010-11 | 18 | 978 | 1 | 0 | — | ||
| League Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Scottish Cup | 2 | 156 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1224 | 1 | 0 | — | ||
| 2009-10 | Premiership | 33 | 2063 | 5 | 0 | — | |
| League Cup | 1 | 63 | 0 | 0 | — | ||
| Scottish Cup | 2 | 190 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2316 | 6 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 17 σεζόν | 359 | 10873 | 171 | 18 | 7,11 | ||
Μεταγραφές · 6
Bandırmasporπρος
ΚαλλιθέαFree Transfer
Şanlıurfasporπρος
BandırmasporΕλεύθερος
Altayπρος
ŞanlıurfasporΕλεύθερος
Lechia Gdanskπρος
AltayΕλεύθερος
Slask Wroclawπρος
Σπάρτα ΠράγαςΕλεύθερος
Hamilton Academicalπρος
Al Ahli Doha
Τραυματισμοί και απουσίες · 3
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 25 Απριλίου 2025 | 27 Απριλίου 2025 |
| Injury | 19 Μαΐου 2022 | 10 Αυγούστου 2022 |
| Suspended | 2 Μαΐου 2018 | 9 Αυγούστου 2018 |
