- Φανέλα
- 30
- Ηλικία
- 35
- Ύψος
- 176
- Βάρος
- 70
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές25
Λεπτά138655′ ανά αγώνα
Γκολ50,32 ανά 90′
Ασίστ30,19 ανά 90′
Βαθμολογία6,80μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές40123827 λεπτά
Γκολ900,34 ανά 90′
Ασίστ210,08 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι7
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν25 συμμ. · 1386′ · βαθμ. 6,80
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 5 | 0,32 |
| Ασίστ | 3 | 0,19 |
| Σουτ | 41 | 2,66 |
| Σουτ στην εστία | 1639% | 1,04 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 399 | 25,91 |
| Κομβικές πάσες | 31 | 2,01 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 14 | 0,91 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,19 |
| Μπλοκ | 3 | 0,19 |
| Μονομαχίες | 143 | 9,29 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4934% | 3,18 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 17 | 1,10 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 16 | 1,04 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,49 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 4 | 1,98 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,49 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 49 | 24,23 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,99 |
| Ακρίβεια | 73% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 13 | 6,43 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% | 0,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 4 | 0,30 |
| Ασίστ | 3 | 0,22 |
| Σουτ | 37 | 2,77 |
| Σουτ στην εστία | 1541% | 1,12 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 350 | 26,16 |
| Κομβικές πάσες | 29 | 2,17 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 14 | 1,05 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,22 |
| Μπλοκ | 3 | 0,22 |
| Μονομαχίες | 130 | 9,72 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 4938% | 3,66 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 17 | 1,27 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 16 | 1,20 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές40123827 λεπτά
Γκολ900,34 ανά 90′
Ασίστ210,08 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι7
Τίτλοι · 7
- Supercopa de Ecuador 2025
- Liga Pro 2024
- Liga Pro 2023
- CONMEBOL Sudamericana 2023
- Liga Pro
- Supercopa de Ecuador
- CONMEBOL Sudamericana
Δεύτερη θέση · 4
- CONMEBOL Recopa 2024
- Copa Argentina 2019
- Copa Argentina
- CONMEBOL Recopa
Η καριέρα ανά σεζόν
90 γκολ και 21 ασίστ σε 401 συμμετοχές, 14 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 182 | 1 | 0 | 6,79 | ||
| 21 | 1204 | 4 | 3 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1386 | 5 | 3 | 6,80 | ||
| 2025-26 | Supercopa de Ecuador | 17 | 723 | 4 | 2 | 7,04 | |
| 9 | 855 | 5 | 1 | 7,11 | |||
| 34 | 1504 | 8 | 4 | 7,11 | |||
| Σύνολο σεζόν | 60 | 3082 | 17 | 7 | 7,09 | ||
| 2024-25 | 28 | 1438 | 6 | 5 | 7,06 | ||
| 2 | 21 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 301 | 1 | 0 | 6,75 | |||
| 5 | 292 | 2 | 0 | 6,94 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2052 | 9 | 5 | 7,01 | ||
| 2023-24 | 30 | 1800 | 5 | 0 | 6,99 | ||
| 12 | 439 | 4 | 1 | 7,17 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 2239 | 9 | 1 | 7,04 | ||
| 2022-23 | 14 | 1112 | 5 | 0 | — | ||
| 5 | 354 | 0 | 2 | 7,08 | |||
| 2 | 61 | 0 | 0 | 6,85 | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1527 | 5 | 2 | 7,01 | ||
| 2021-22 | 24 | 1713 | 15 | 0 | — | ||
| 4 | 325 | 0 | 1 | 7,25 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2038 | 15 | 1 | 7,25 | ||
| 2020-21 | 18 | 1377 | 6 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 1557 | 6 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 18 | 963 | 4 | 2 | 6,92 | ||
| 5 | 326 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1289 | 5 | 2 | 6,92 | ||
| 2018-19 | 4 | 137 | 0 | 0 | 6,43 | ||
| 17 | 881 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1018 | 2 | 0 | 6,43 | ||
| 2016-17 | Primera División | 18 | 1236 | 6 | 0 | — | |
| Copa Argentina | 1 | 44 | 1 | 0 | — | ||
| 21 | 1363 | 3 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2643 | 10 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 33 | 1570 | 1 | 0 | — | ||
| 16 | 1069 | 5 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 49 | 2639 | 6 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 29 | 2142 | 1 | 0 | — | ||
| 2013-14 | Copa Argentina | 3 | 202 | 0 | 0 | — | |
| 2011-12 | Copa Argentina | 1 | 13 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 14 σεζόν | 401 | 23827 | 90 | 21 | 7,00 | ||
Μεταγραφές · 9
LDU de Quitoπρος
UniversitarioΜεταγραφή
Aucasπρος
Universidad Catolica
Central Cordoba de Santiagoπρος
Aucas
Newells Old Boysπρος
Central Cordoba de SantiagoΕλεύθερος
Chaco For Everπρος
Newells Old BoysΕλεύθερος
San Joséπρος
Chaco For EverΕλεύθερος
Atletico Paranaπρος
San JoséΕλεύθερος
Chaco For Everπρος
Atletico ParanaΕλεύθερος
Atletico Paranaπρος
Chaco For EverΕλεύθερος
