- Φανέλα
- 4
- Ηλικία
- 30
- Ύψος
- 191
- Βάρος
- 87
Η σεζόν 2026-27 · Ligue 1
Συμμετοχές5
Λεπτά43186′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία5,75μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25721931 λεπτά
Γκολ140,06 ανά 90′
Ασίστ60,02 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,42 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,21 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 228 | 47,61 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,25 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,88 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 36 | 7,52 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2672% | 5,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,21 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 0,63 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25721931 λεπτά
Γκολ140,06 ανά 90′
Ασίστ60,02 ανά 90′
Σεζόν14
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Ligue 2 2022-23
- Ligue 2
Η καριέρα ανά σεζόν
14 γκολ και 6 ασίστ σε 257 συμμετοχές, 14 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 431 | 0 | 0 | 5,75 | ||
| 2025-26 | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,70 | ||
| 29 | 2400 | 1 | 1 | 7,03 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 2445 | 1 | 1 | 7,05 | ||
| 2024-25 | 32 | 2769 | 2 | 1 | 6,86 | ||
| 2023-24 | 31 | 2780 | 2 | 0 | 6,99 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2960 | 2 | 0 | 6,99 | ||
| 2022-23 | 29 | 2430 | 3 | 3 | 7,30 | ||
| 2021-22 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 62 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| 2 | 100 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 252 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 2020-21 | 26 | 2334 | 4 | 1 | 7,17 | ||
| 2019-20 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,63 | ||
| 2017-18 | 13 | 1121 | 0 | 0 | 6,96 | ||
| 8 | 714 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1835 | 0 | 0 | 6,96 | ||
| 2016-17 | 11 | 912 | 0 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 7 | 630 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 64 | 0 | 0 | 7,00 | |||
| 1 | 31 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 10 | 725 | 0 | 0 | 7,00 | ||
| 2014-15 | 4 | 360 | 0 | 0 | — | ||
| Club Friendlies | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U19 Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 540 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 27 | 2408 | 0 | 0 | — | ||
| 2012-13 | National 3 | 18 | 1620 | 2 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 14 σεζόν | 257 | 21931 | 14 | 6 | 7,01 | ||
Μεταγραφές · 5
Λε Άβρπρος
ΜπρεστΕλεύθερος
Λε Άβρπρος
ΜπρεστΕλεύθερος
Νιςπρος
Οσέρ
Gazelec FC Ajaccioπρος
Νις
Νιςπρος
Gazelec FC AjaccioΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 13
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Thigh Injury | 27 Απριλίου 2025 | 8 Μαΐου 2025 |
| Illness | 15 Φεβρουαρίου 2025 | 21 Φεβρουαρίου 2025 |
| Hamstring | 13 Απριλίου 2024 | 20 Απριλίου 2024 |
| Calf Injury | 3 Ιανουαρίου 2020 | 14 Φεβρουαρίου 2020 |
| Thigh Injury | 16 Σεπτεμβρίου 2019 | 20 Οκτωβρίου 2019 |
| Groin Injury | 26 Ιουλίου 2019 | 26 Αυγούστου 2019 |
| LCL Knee Injury | 10 Απριλίου 2019 | 31 Μαΐου 2019 |
| Back Injury | 1 Αυγούστου 2018 | 1 Απριλίου 2019 |
| Knock | 22 Δεκεμβρίου 2016 | 2 Φεβρουαρίου 2017 |
| Knock | 13 Αυγούστου 2016 | 24 Νοεμβρίου 2016 |
| Knock | 29 Φεβρουαρίου 2016 | 14 Μαρτίου 2016 |
| Gashed Leg | 23 Σεπτεμβρίου 2014 | 10 Οκτωβρίου 2014 |
| Gashed Leg | 5 Αυγούστου 2014 | 31 Αυγούστου 2014 |
