Επιθετικός · Ghana · Σεζόν 2026-27
Al-Ittihad Kalba
Pro League
B. Tetteh
Benjamin Tetteh
- Φανέλα
- 30
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 193
- Βάρος
- 65
Η σεζόν 2026-27 · Pro League
Συμμετοχές2
Λεπτά10854′ ανά αγώνα
Γκολ10,83 ανά 90′
Ασίστ10,83 ανά 90′
Βαθμολογία7,64μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2766563 λεπτά
Γκολ670,92 ανά 90′
Ασίστ220,30 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,83 |
| Ασίστ | 1 | 0,83 |
| Σουτ | 4 | 3,33 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 1,67 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 29 | 24,17 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 1,67 |
| Ακρίβεια | 72% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 0,83 |
| Μονομαχίες | 12 | 10,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 867% | 6,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,83 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 3,33 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές2766563 λεπτά
Γκολ670,92 ανά 90′
Ασίστ220,30 ανά 90′
Σεζόν13
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Cup 2019-20
- Cup 2015-16
- Cup
- Cup
Δεύτερη θέση · 6
- 1. SNL 2024-25
- Tipsport Liga 2018
- Super Cup 2016
- Super Cup
- Tipsport Liga
- 1. SNL
Η καριέρα ανά σεζόν
67 γκολ και 22 ασίστ σε 276 συμμετοχές, 13 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 2 | 71 | 0 | 0 | 6,37 | ||
| 2026-27 | 2 | 108 | 1 | 1 | 7,64 | ||
| 2025-26 | 15 | 0 | 11 | 3 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 0 | 11 | 3 | — | ||
| 2024-25 | 19 | 0 | 11 | 5 | — | ||
| 2 | 0 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 0 | 13 | 5 | — | ||
| 2023-24 | 1 | 46 | 1 | 0 | — | ||
| 16 | 290 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| 1 | 84 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 17 | 374 | 0 | 0 | 6,58 | ||
| 2022-23 | 2 | 117 | 0 | 0 | — | ||
| 15 | 764 | 1 | 3 | 6,68 | |||
| 1 | 18 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 27 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 21 | 926 | 1 | 3 | 6,66 | ||
| 2021-22 | 24 | 1848 | 6 | 2 | 6,86 | ||
| 1 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 7 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1855 | 7 | 2 | 6,82 | ||
| 2020-21 | 32 | 2522 | 5 | 4 | 6,86 | ||
| 1 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2522 | 6 | 4 | 6,86 | ||
| 2019-20 | 33 | 0 | 7 | 2 | — | ||
| 3 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 38 | 0 | 8 | 2 | — | ||
| 2018-19 | 32 | 0 | 11 | 1 | — | ||
| MOL Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 0 | 11 | 1 | — | ||
| 2017-18 | 1. Liga | 20 | 0 | 2 | 1 | — | |
| MOL Cup | 1 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 0 | 3 | 1 | — | ||
| 2016-17 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| MSFL | 4 | 0 | 2 | 0 | — | ||
| 1. Liga | 13 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| MOL Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 90 | 3 | 0 | — | ||
| 2015-16 | 15 | 617 | 2 | 0 | — | ||
| Belgian Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| World Cup U20 | 4 | 0 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 617 | 3 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 13 σεζόν | 276 | 6563 | 67 | 22 | 6,77 | ||
Μεταγραφές · 15
Mariborπρος
Al-Ittihad KalbaΕλεύθερος
Mariborπρος
Al-Ittihad KalbaΜεταγραφή
Mariborπρος
Al-Ittihad KalbaΜεταγραφή
Mariborπρος
Metz
Metzπρος
MariborΜεταγραφή
Metzπρος
MariborΔανεισμός
Χαλ Σίτιπρος
Metz
Yeni Malatyasporπρος
Χαλ Σίτι
Σπάρτα Πράγαςπρος
Yeni Malatyaspor
Yeni Malatyasporπρος
Σπάρτα Πράγας
Σπάρτα Πράγαςπρος
Yeni MalatyasporΔανεισμός
Bohemians 1905προς
Σπάρτα Πράγας
Standard Liegeπρος
Bohemians 1905
Slováckoπρος
Standard Liege
Standard Liegeπρος
SlováckoΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 11
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Unknown | 6 Απριλίου 2024 | 3 Μαΐου 2024 |
| Unknown | 22 Φεβρουαρίου 2024 | 2 Μαρτίου 2024 |
| Muscle Injury | 25 Σεπτεμβρίου 2023 | 21 Οκτωβρίου 2023 |
| Thigh Injury | 21 Αυγούστου 2023 | 22 Σεπτεμβρίου 2023 |
| Hamstring | 31 Ιανουαρίου 2022 | 3 Μαρτίου 2022 |
| Thigh Injury | 7 Νοεμβρίου 2021 | 1 Δεκεμβρίου 2021 |
| Hamstring | 31 Αυγούστου 2021 | 15 Σεπτεμβρίου 2021 |
| Virus | 15 Απριλίου 2021 | 24 Απριλίου 2021 |
| Groin Injury | 10 Ιανουαρίου 2021 | 21 Ιανουαρίου 2021 |
| Ankle/Foot Injury | 8 Δεκεμβρίου 2020 | 11 Δεκεμβρίου 2020 |
| Hamstring | 10 Σεπτεμβρίου 2020 | 23 Σεπτεμβρίου 2020 |