Μέσος · Ισπανία · Σεζόν 2026-27
Burgos
Segunda División
José Gragera
José Gragera Amado
- Φανέλα
- 20
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 186cm
- Βάρος
- 78kg
Η σεζόν 2026-27 · Segunda División
Συμμετοχές9
Λεπτά61969′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,66μέσος όρος
Κάρτες3/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23416026 λεπτά
Γκολ70,04 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,44 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,15 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 305 | 44,35 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,44 |
| Ακρίβεια | 84% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 18 | 2,62 |
| Κλεψίματα | 11 | 1,60 |
| Μπλοκ | 3 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 73 | 10,61 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3953% | 5,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 3 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 14 | 2,04 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 0,58 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23416026 λεπτά
Γκολ70,04 ανά 90′
Ασίστ30,02 ανά 90′
Σεζόν10
Η καριέρα ανά σεζόν
7 γκολ και 3 ασίστ σε 234 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 619 | 0 | 0 | 6,66 | ||
| 2025-26 | 3 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 11 | 565 | 0 | 0 | 6,73 | |||
| Σύνολο σεζόν | 14 | 655 | 0 | 0 | 6,72 | ||
| 2024-25 | 10 | 572 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 2023-24 | 34 | 2163 | 1 | 0 | 6,78 | ||
| 2 | 49 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 170 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2382 | 1 | 0 | 6,78 | ||
| 2022-23 | 9 | 460 | 1 | 0 | 6,92 | ||
| 17 | 1192 | 2 | 0 | 6,96 | |||
| 3 | 195 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 1847 | 3 | 0 | 6,87 | ||
| 2021-22 | 37 | 2412 | 1 | 1 | 6,82 | ||
| 2 | 131 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Σύνολο σεζόν | 39 | 2543 | 1 | 1 | 6,82 | ||
| 2020-21 | 32 | 2438 | 1 | 2 | 6,93 | ||
| 1 | 33 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2471 | 1 | 2 | 6,93 | ||
| 2019-20 | 4 | 172 | 0 | 0 | 7,13 | ||
| 23 | 2024 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 2196 | 0 | 0 | 7,13 | ||
| 2018-19 | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| Primera División RFEF | 32 | 2712 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 33 | 2739 | 1 | 0 | 6,50 | ||
| 2017-18 | Primera División RFEF | 1 | 2 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 234 | 16026 | 7 | 3 | 6,82 | ||
Μεταγραφές · 5
Εσπανιόλπρος
BurgosΔανεισμός
Ντεπορτίβο Λα Κορούνιαπρος
ΕσπανιόλReturn from loan
Εσπανιόλπρος
Ντεπορτίβο Λα ΚορούνιαΔανεισμός
ΕσπανιόλπροςDep. La CorunaΔανεισμός
Sporting Gijonπρος
Εσπανιόλ€ 2.8M