Μέσος · Lithuania · Σεζόν 2026-27
Slovácko
Czech Liga
A. Dolžnikov
Artūr Dolžnikov
- Φανέλα
- 27
- Ηλικία
- 25
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές9
Λεπτά49955′ ανά αγώνα
Γκολ10,18 ανά 90′
Ασίστ10,18 ανά 90′
Βαθμολογία6,56μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18610390 λεπτά
Γκολ190,16 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν9 συμμ. · 499′ · βαθμ. 6,56
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,18 |
| Ασίστ | 1 | 0,18 |
| Σουτ | 4 | 0,72 |
| Σουτ στην εστία | 250% | 0,36 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 91 | 16,41 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,08 |
| Ακρίβεια | 57% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 6 | 1,08 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,18 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 66 | 11,90 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1929% | 3,43 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 14 | 2,53 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 8 | 1,44 |
UEFA World Cup Qualifiers· Lithuania2 συμμ. · 108′ · βαθμ. 6,30
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,83 |
| Σουτ | 0 | 0,00 |
| Σουτ στην εστία | 0 | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 17 | 14,17 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,83 |
| Ακρίβεια | 0% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,83 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 12 | 10,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 217% | 1,67 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,83 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 0,83 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,46 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,46 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,46 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 38 | 17,45 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 1,38 |
| Ακρίβεια | 71% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,38 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 23 | 10,56 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 939% | 4,13 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 2,30 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 4 | 1,84 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 1,38 |
| Σουτ στην εστία | 133% | 0,46 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 36 | 16,62 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 0,92 |
| Ακρίβεια | 69% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,38 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 31 | 14,31 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 826% | 3,69 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 8 | 3,69 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 1,38 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές18610390 λεπτά
Γκολ190,16 ανά 90′
Ασίστ30,03 ανά 90′
Σεζόν8
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Cup 2024-25
- Cup
Δεύτερη θέση · 4
- Baltic Cup 2024
- Super Cup 2023
- Super Cup
- Baltic Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
19 γκολ και 3 ασίστ σε 186 συμμετοχές, 8 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | UEFA World Cup Qualifiers | 2 | 108 | 0 | 1 | 6,30 | |
| 3 | 196 | 1 | 0 | 7,13 | |||
| 4 | 195 | 0 | 0 | 6,27 | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 499 | 1 | 1 | 6,56 | ||
| 2025-26 | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 7 | 202 | 0 | 0 | 6,47 | |||
| 11 | 541 | 1 | 1 | 6,47 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 18 | 743 | 1 | 1 | 6,47 | ||
| 2024-25 | 10 | 373 | 1 | 0 | 6,79 | ||
| 3 | 193 | 0 | 0 | — | |||
| 35 | 2502 | 4 | 0 | — | |||
| 3 | 185 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 251 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 95 | 1 | 0 | — | |||
| 5 | 315 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 6 | 358 | 0 | 1 | 6,52 | |||
| Σύνολο σεζόν | 68 | 4272 | 7 | 1 | 6,69 | ||
| 2023-24 | 21 | 1306 | 2 | 0 | — | ||
| 1 | 89 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 56 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 27 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 5 | 261 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 60 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 30 | 1739 | 3 | 0 | 6,30 | ||
| 2022-23 | 27 | 1881 | 5 | 0 | — | ||
| 3 | 203 | 1 | 0 | — | |||
| 6 | 106 | 0 | 0 | 6,26 | |||
| Σύνολο σεζόν | 36 | 2190 | 6 | 0 | 6,26 | ||
| 2021-22 | 17 | 535 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 15 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 550 | 1 | 0 | — | ||
| 2019-20 | 3 | 245 | 0 | 0 | — | ||
| 2 | 109 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 5 | 354 | 0 | 0 | — | ||
| 2018-19 | 2 | 43 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 8 σεζόν | 186 | 10390 | 19 | 3 | 6,54 | ||
Μεταγραφές · 8
Sigma Olomoucπρος
SlováckoΜεταγραφή
Sigma Olomoucπρος
SlováckoΜεταγραφή
Sigma Olomoucπρος
SlováckoΜεταγραφή
Ζαλγκίρις Κάουναςπρος
Sigma OlomoucΜεταγραφή
Ζαλγκίρις Κάουναςπρος
Sigma OlomoucΜεταγραφή
FK Trakaiπρος
Ζαλγκίρις ΚάουναςΕλεύθερος
Vilniaus Vytisπρος
FK TrakaiΕλεύθερος
FK Trakaiπρος
Vilniaus Vytis
Τραυματισμοί και απουσίες · 1
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Illness | 21 Φεβρουαρίου 2025 | 27 Φεβρουαρίου 2025 |