- Φανέλα
- 63
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 73
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές6
Λεπτά29149′ ανά αγώνα
Γκολ10,31 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία7,00μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38425292 λεπτά
Γκολ530,19 ανά 90′
Ασίστ240,09 ανά 90′
Σεζόν10
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν6 συμμ. · 291′ · βαθμ. 7,00
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,31 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,62 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 0,31 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 227 | 70,21 |
| Κομβικές πάσες | 3 | 0,93 |
| Ακρίβεια | 91% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 0,62 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 17 | 5,26 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 529% | 1,55 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 0,93 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 0,62 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 40 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 87% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 7 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 343% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 71 | 71,00 |
| Κομβικές πάσες | 2 | 2,00 |
| Ακρίβεια | 85% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 120% | 1,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,64 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,64 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,64 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 116 | 74,04 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 97% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,64 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 5 | 3,19 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 120% | 0,64 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,64 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 | 0,00 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38425292 λεπτά
Γκολ530,19 ανά 90′
Ασίστ240,09 ανά 90′
Σεζόν10
Δεύτερη θέση · 4
- Cup 2020-21
- U18 Premier League 2017-18
- U18 Premier League
- Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
53 γκολ και 24 ασίστ σε 384 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,90 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 4 | 141 | 1 | 0 | 6,97 | |||
| Σύνολο σεζόν | 6 | 291 | 1 | 0 | 7,00 | ||
| 2025-26 | 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | ||
| 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | |||
| 8 | 548 | 1 | 1 | 6,94 | |||
| 2 | 143 | 0 | 0 | 6,45 | |||
| 12 | 401 | 0 | 0 | 6,79 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 49 | 3176 | 6 | 4 | 6,88 | ||
| 2024-25 | 34 | 1068 | 2 | 1 | 6,86 | ||
| 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | |||
| 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 88 | 5236 | 12 | 7 | 6,90 | ||
| 2023-24 | 34 | 1396 | 2 | 2 | 6,72 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 86 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 219 | 0 | 1 | 7,03 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 1791 | 2 | 3 | 6,75 | ||
| 2022-23 | 27 | 2088 | 5 | 3 | 6,93 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | |||
| 27 | 2084 | 5 | 3 | 6,93 | |||
| 2 | 150 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 165 | 0 | 0 | 7,10 | |||
| 3 | 229 | 0 | 0 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 90 | 6980 | 15 | 9 | 6,93 | ||
| 2021-22 | 25 | 2029 | 5 | 1 | 7,12 | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 266 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 75 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 257 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 2565 | 6 | 1 | 7,12 | ||
| 2020-21 | 7 | 252 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 207 | 0 | 0 | 6,77 | |||
| 2 | 153 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 131 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| 2 | 124 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 4 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 20 | 1107 | 0 | 0 | 6,78 | ||
| 2019-20 | 2 | 164 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 6 | 410 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 9 | 664 | 0 | 0 | 6,30 | ||
| 2018-19 | U18 Premier League | 13 | 1162 | 4 | 0 | — | |
| FA Youth Cup | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Premier League International Cup | 1 | 90 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 63 | 2 | 0 | — | |||
| 3 | 189 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 23 | 1684 | 7 | 0 | — | ||
| 2017-18 | U18 Premier League | 21 | 1471 | 4 | 0 | — | |
| FA Youth Cup | 1 | 120 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 13 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U17 Championship | 3 | 194 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 1798 | 4 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 384 | 25292 | 53 | 24 | 6,90 | ||
Μεταγραφές · 8
Leyton Orientπρος
MotherwellΜεταγραφή
Leyton Orientπρος
MotherwellΜεταγραφή
Hibernianπρος
Leyton OrientΜεταγραφή
Dundee Utdπρος
Hibernian€ 350K
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντπρος
Dundee Utd
Dundee Utdπρος
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Istra 1961προς
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντπρος
CharltonΔανεισμός
