- Φανέλα
- 19
- Ηλικία
- 28
- Ύψος
- 174
- Βάρος
- 68
Η σεζόν 2026-27 · 4 διοργανώσεις
Συμμετοχές14
Λεπτά62645′ ανά αγώνα
Γκολ10,14 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,26μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38327394 λεπτά
Γκολ370,12 ανά 90′
Ασίστ280,09 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι21
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν14 συμμ. · 626′ · βαθμ. 6,26
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,14 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 3 | 0,43 |
| Σουτ στην εστία | 3100% | 0,43 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 375 | 53,91 |
| Κομβικές πάσες | 11 | 1,58 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 0,43 |
| Κλεψίματα | 3 | 0,43 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 39 | 5,61 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1846% | 2,59 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,72 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 9 | 1,29 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 1 | 0,83 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 1,67 |
| Σουτ στην εστία | 2100% | 1,67 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 76 | 63,33 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 3,33 |
| Ακρίβεια | 93% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 1 | 0,83 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 6 | 5,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 467% | 3,33 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 0 | 0,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 | 1,67 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 18 |
| Κομβικές πάσες | 1 |
| Ακρίβεια | 88% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 0 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 1 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 00% |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,20 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,20 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 264 | 51,88 |
| Κομβικές πάσες | 6 | 1,18 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 1 | 0,20 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,39 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 27 | 5,31 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1244% | 2,36 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 5 | 0,98 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 1,38 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 17 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 94% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 5 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 240% |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές38327394 λεπτά
Γκολ370,12 ανά 90′
Ασίστ280,09 ανά 90′
Σεζόν12
Τίτλοι21
Τίτλοι · 21
- MLS All-Star 2024
- Campeones Cup 2024
- Liga MX 2024
- Liga MX 2024
- Supercopa MX 2024
- Campeón de Campeones 2024
- Liga MX 2023
- FIFA Intercontinental Cup 2018
- UEFA Champions League 2017-18
- Super Cup 2017
- UEFA Super Cup 2017
- FIFA Intercontinental Cup 2017
- Campeón de Campeones
- Supercopa MX
- UEFA Champions League
- UEFA Super Cup
- Liga MX
- FIFA Intercontinental Cup
- MLS All-Star
- Campeones Cup
- Super Cup
Δεύτερη θέση · 12
- Campeón de Campeones 2025
- FIFA Club World Cup 2025
- Liga MX 2025
- MLS All-Star 2022
- Concacaf Champions Cup 2021
- UEFA Super Cup 2018
- Campeón de Campeones
- Liga MX
- UEFA Super Cup
- MLS All-Star
- Concacaf Champions Cup
- FIFA Club World Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
37 γκολ και 28 ασίστ σε 383 συμμετοχές, 12 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 108 | 1 | 0 | 7,37 | ||
| 1 | 29 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 8 | 458 | 0 | 0 | 6,54 | |||
| 2 | 31 | 0 | 0 | 3,45 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 168 | 1 | 0 | 5,89 | ||
| 2025-26 | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 1 | 120 | 0 | 0 | 6,61 | |||
| 2 | 45 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 4 | 357 | 2 | 0 | 7,40 | |||
| 1 | 120 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 44 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 3 | 157 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 9 | 547 | 1 | 0 | 6,76 | |||
| 20 | 1537 | 1 | 0 | 7,16 | |||
| Σύνολο σεζόν | 42 | 3016 | 4 | 0 | 7,03 | ||
| 2024-25 | 42 | 3315 | 8 | 8 | 7,42 | ||
| 1 | 35 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 641 | 0 | 0 | 7,42 | |||
| 3 | 270 | 0 | 0 | 7,43 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 55 | 4351 | 8 | 8 | 7,42 | ||
| 2023-24 | 41 | 3391 | 2 | 6 | 7,40 | ||
| 1 | 28 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 45 | 3751 | 2 | 6 | 7,38 | ||
| 2022-23 | 41 | 3226 | 3 | 9 | 7,21 | ||
| 1 | 29 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 153 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 3255 | 3 | 9 | 7,21 | ||
| 2021-22 | 7 | 610 | 0 | 0 | — | ||
| 18 | 1306 | 4 | 1 | 6,93 | |||
| Σύνολο σεζόν | 25 | 1916 | 4 | 1 | 6,93 | ||
| 2020-21 | 12 | 938 | 0 | 3 | 6,79 | ||
| 22 | 1163 | 0 | 1 | 6,63 | |||
| 1 | 20 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 35 | 2121 | 0 | 4 | 6,69 | ||
| 2019-20 | 25 | 2122 | 6 | 0 | — | ||
| 1 | 25 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 26 | 2147 | 6 | 0 | — | ||
| 2018-19 | Primera División RFEF | 40 | 3126 | 5 | 0 | — | |
| 1 | 12 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3138 | 5 | 0 | 6,30 | ||
| 2017-18 | Primera División RFEF | 26 | 885 | 4 | 0 | — | |
| 2016-17 | Primera División RFEF | 33 | 2107 | 0 | 0 | — | |
| 2015-16 | UEFA Youth League | 7 | 539 | 0 | 0 | — | |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 12 σεζόν | 383 | 27394 | 37 | 28 | 7,13 | ||
Μεταγραφές · 5
Club Americaπρος
Ρεάλ ΜπέτιςΜεταγραφή
Castellónπρος
Club America
Castellónπρος
Club AmericaΔανεισμός
Rayo Majadahondaπρος
Ρεάλ Μαδρίτης
Ρεάλ Μαδρίτηςπρος
Rayo MajadahondaΔανεισμός
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knee Injury | 16 Σεπτεμβρίου 2025 | 20 Σεπτεμβρίου 2025 |
| Knee Injury | 13 Ιουλίου 2025 | 16 Ιουλίου 2025 |
| Ankle Injury | 17 Οκτωβρίου 2024 | 27 Οκτωβρίου 2024 |
| Muscle Injury | 25 Μαρτίου 2024 | 2 Απριλίου 2024 |
