- Φανέλα
- 25
- Ηλικία
- 34
- Ύψος
- 180
- Βάρος
- 73
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές53031630 λεπτά
Γκολ410,12 ανά 90′
Ασίστ140,04 ανά 90′
Σεζόν18
Τίτλοι11
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές53031630 λεπτά
Γκολ410,12 ανά 90′
Ασίστ140,04 ανά 90′
Σεζόν18
Τίτλοι11
Τίτλοι · 11
- Bundesliga 2024-25
- Bundesliga 2023-24
- Cup 2023-24
- Cup 2022-23
- Cup 2017-18
- Bundesliga 2013-14
- Cup 2013-14
- Bundesliga 2011-12
- Cup 2011-12
- Bundesliga
- Cup
Δεύτερη θέση · 8
- Bundesliga 2022-23
- Bundesliga 2021-22
- Bundesliga 2017-18
- 2. Bundesliga 2015-16
- Bundesliga 2012-13
- Bundesliga 2010-11
- Bundesliga
- 2. Bundesliga
Η καριέρα ανά σεζόν
41 γκολ και 14 ασίστ σε 530 συμμετοχές, 18 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-26 | 3 | 40 | 0 | 0 | 6,57 | ||
| 13 | 237 | 1 | 0 | 6,62 | |||
| Σύνολο σεζόν | 16 | 277 | 1 | 0 | 6,61 | ||
| 2024-25 | 24 | 132 | 0 | 1 | 6,63 | ||
| 3 | 31 | 0 | 0 | — | |||
| 7 | 42 | 0 | 0 | 6,33 | |||
| Σύνολο σεζόν | 34 | 205 | 0 | 1 | 6,56 | ||
| 2023-24 | 30 | 668 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 6 | 145 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 139 | 0 | 0 | 6,38 | |||
| 2 | 160 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 5 | 255 | 0 | 0 | 6,36 | |||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 47 | 1367 | 0 | 0 | 6,60 | ||
| 2022-23 | 31 | 1846 | 0 | 0 | 6,68 | ||
| 5 | 324 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 284 | 0 | 0 | 6,75 | |||
| 2 | 170 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 1 | 70 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 2624 | 0 | 0 | 6,69 | ||
| 2021-22 | 21 | 1685 | 1 | 1 | 6,75 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 395 | 0 | 0 | 6,63 | |||
| Σύνολο σεζόν | 28 | 2260 | 1 | 1 | 6,73 | ||
| 2020-21 | 32 | 2743 | 3 | 3 | 6,90 | ||
| 5 | 385 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 37 | 3128 | 4 | 3 | 6,90 | ||
| 2019-20 | 26 | 1869 | 4 | 1 | 6,69 | ||
| 3 | 220 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 29 | 2089 | 4 | 1 | 6,69 | ||
| 2018-19 | 28 | 2421 | 2 | 2 | 6,85 | ||
| 2 | 180 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 180 | 0 | 0 | 6,55 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 73 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 33 | 2871 | 3 | 2 | 6,83 | ||
| 2017-18 | 32 | 2593 | 4 | 4 | 6,94 | ||
| 5 | 510 | 1 | 0 | — | |||
| 4 | 360 | 1 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 41 | 3463 | 6 | 4 | 6,94 | ||
| 2016-17 | 30 | 2296 | 5 | 2 | 6,69 | ||
| 2 | 141 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2437 | 5 | 2 | 6,69 | ||
| 2015-16 | Regionalliga | 17 | 1438 | 6 | 0 | — | |
| 1 | 77 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 19 | 1605 | 6 | 0 | — | ||
| 2014-15 | 21 | 655 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 46 | 0 | 0 | — | |||
| Club Friendlies | 1 | 44 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 22 | 701 | 0 | 0 | — | ||
| 2013-14 | 18 | 1059 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 95 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA Europa League | 4 | 185 | 1 | 0 | — | ||
| 2 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| UEFA U21 Championship | 2 | 180 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1545 | 2 | 0 | — | ||
| 2012-13 | 20 | 1417 | 1 | 0 | — | ||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1597 | 1 | 0 | — | ||
| 2011-12 | 20 | 911 | 0 | 0 | — | ||
| 3 | 183 | 1 | 0 | — | |||
| UEFA Europa League | 9 | 534 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1628 | 1 | 0 | — | ||
| 2010-11 | Bundesliga | 21 | 834 | 1 | 0 | — | |
| Cup | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA Champions League | 3 | 111 | 1 | 0 | — | ||
| UEFA Europa League | 2 | 112 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 27 | 1147 | 2 | 0 | — | ||
| 2009-10 | — | Bundesliga | 30 | 2239 | 4 | 0 | — |
| — | Cup | 2 | 180 | 1 | 0 | — | |
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2419 | 5 | 0 | — | ||
| 2008-09 | — | Bundesliga | 7 | 267 | 0 | 0 | — |
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 18 σεζόν | 530 | 31630 | 41 | 14 | 6,73 | ||
Μεταγραφές · 4
Στουρμ ΓκρατςπροςHierlander StefanΕλεύθερος
Λειψίαπρος
Στουρμ ΓκρατςΕλεύθερος
Σάλτσμπουργκπρος
Λειψία- —προς
ΣάλτσμπουργκΕλεύθερος
Τραυματισμοί και απουσίες · 18
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Yellow Cards | 1 Δεκεμβρίου 2023 | 3 Δεκεμβρίου 2023 |
| Red Card | 7 Νοεμβρίου 2023 | 9 Νοεμβρίου 2023 |
| Injury | 27 Οκτωβρίου 2022 | 1 Νοεμβρίου 2022 |
| Red Card | 13 Σεπτεμβρίου 2022 | 15 Σεπτεμβρίου 2022 |
| Injury | 19 Μαΐου 2022 | 16 Ιουνίου 2022 |
| Muscle Injury | 21 Οκτωβρίου 2021 | 4 Ιανουαρίου 2022 |
| Injury | 16 Μαΐου 2021 | 20 Μαΐου 2021 |
| Injury | 28 Ιουνίου 2020 | 29 Ιουνίου 2020 |
| Injury | 21 Ιουνίου 2020 | 26 Ιουνίου 2020 |
| Injury | 3 Ιουνίου 2019 | 16 Αυγούστου 2019 |
| Yellow Cards | 10 Μαΐου 2019 | 12 Μαΐου 2019 |
| Injury | 24 Απριλίου 2019 | 26 Απριλίου 2019 |
| Injury | 9 Φεβρουαρίου 2019 | 1 Μαρτίου 2019 |
| Red Card | 25 Οκτωβρίου 2018 | 27 Οκτωβρίου 2018 |
| Injury | 12 Σεπτεμβρίου 2018 | 24 Σεπτεμβρίου 2018 |
| Red Card | 14 Αυγούστου 2018 | 16 Αυγούστου 2018 |
| Yellow Cards | 1 Φεβρουαρίου 2018 | 3 Φεβρουαρίου 2018 |
| Red Card | 13 Απριλίου 2017 | 22 Απριλίου 2017 |
