Μέσος · Mali · Σεζόν 2026-27
Al Sadd
Stars League
M. Camara
Mohamed Camara
- Φανέλα
- 4
- Ηλικία
- 25
- Ύψος
- 173
- Βάρος
- 69
Η σεζόν 2026-27 · Stars League
Συμμετοχές1
Λεπτά3232′ ανά αγώνα
Γκολ0
Ασίστ0
Βαθμολογία6,35μέσος όρος
Κάρτες1/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25917949 λεπτά
Γκολ130,07 ανά 90′
Ασίστ120,06 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι14
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 2 |
| Σουτ στην εστία | 00% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 38 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 89% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 1 |
| Κλεψίματα | 0 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 3 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 267% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 1 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 0 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 0 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές25917949 λεπτά
Γκολ130,07 ανά 90′
Ασίστ120,06 ανά 90′
Σεζόν10
Τίτλοι14
Τίτλοι · 14
- Qatar Cup 2025
- Stars League 2024-25
- Cup 2021-22
- Bundesliga 2021-22
- Cup 2020-21
- Bundesliga 2020-21
- Cup 2019-20
- Bundesliga 2019-20
- Africa U20 Cup of Nations 2018-19
- Cup
- Bundesliga
- Stars League
- Qatar Cup
- Africa U20 Cup of Nations
Δεύτερη θέση · 6
- UAE-Qatar Super Shield 2025
- Ligue 1 2023-24
- Emirates Cup 2023
- Ligue 1
- Emirates Cup
- UAE-Qatar Super Shield
Η καριέρα ανά σεζόν
13 γκολ και 12 ασίστ σε 259 συμμετοχές, 10 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,35 | ||
| 2025-26 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| Africa Cup of Nations Qualification | 5 | 345 | 0 | 0 | 7,28 | ||
| 2 | 176 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 70 | 0 | 0 | 6,90 | |||
| 8 | 668 | 0 | 0 | 6,51 | |||
| 15 | 300 | 0 | 0 | 6,66 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 1649 | 0 | 0 | 6,73 | ||
| 2024-25 | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,79 | ||
| 6 | 451 | 0 | 0 | 6,98 | |||
| 10 | 890 | 0 | 0 | 6,81 | |||
| Σύνολο σεζόν | 18 | 1551 | 0 | 0 | 6,87 | ||
| 2023-24 | 20 | 1042 | 1 | 2 | 6,98 | ||
| 1 | 77 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 73 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 111 | 0 | 0 | 7,15 | |||
| 4 | 335 | 0 | 0 | — | |||
| Africa Cup of Nations Qualification | 4 | 259 | 2 | 0 | 6,80 | ||
| 1 | 80 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 31 | 1820 | 3 | 2 | 6,96 | ||
| 2022-23 | 30 | 2199 | 0 | 3 | 6,81 | ||
| 8 | 651 | 0 | 0 | 6,67 | |||
| 4 | 288 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 63 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 42 | 3138 | 0 | 3 | 6,78 | ||
| 2021-22 | 25 | 1777 | 1 | 3 | 7,22 | ||
| 2 | 180 | 0 | 0 | — | |||
| 10 | 828 | 0 | 1 | 7,11 | |||
| 2 | 107 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 147 | 0 | 0 | 7,30 | |||
| 2 | 34 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 2932 | 1 | 4 | 7,20 | ||
| 2020-21 | 15 | 872 | 0 | 0 | 7,10 | ||
| 4 | 263 | 2 | 0 | — | |||
| 7 | 490 | 0 | 0 | 6,70 | |||
| 2 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 26 | 1625 | 2 | 0 | 6,97 | ||
| 2019-20 | 13 | 983 | 1 | 1 | 7,45 | ||
| 6 | 540 | 1 | 0 | — | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 109 | 0 | 0 | 7,15 | |||
| Club Friendlies | 2 | 60 | 1 | 0 | — | ||
| 4 | 360 | 2 | 0 | — | |||
| Africa U20 Cup of Nations | 1 | 75 | 0 | 0 | — | ||
| 1 | 26 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 27 | 2157 | 4 | 1 | 7,41 | ||
| 2018-19 | 7 | 447 | 0 | 0 | 6,77 | ||
| 14 | 1175 | 2 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1622 | 2 | 0 | 6,77 | ||
| 2017-18 | 15 | 913 | 1 | 2 | 6,89 | ||
| 1 | 12 | 0 | 0 | — | |||
| FIFA U17 World Cup | 6 | 498 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 22 | 1423 | 1 | 2 | 6,89 | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 10 σεζόν | 259 | 17949 | 13 | 12 | 6,95 | ||
Μεταγραφές · 2
Μονακόπρος
Al Sadd
Σάλτσμπουργκπρος
Μονακό€ 15M
Τραυματισμοί και απουσίες · 4
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Knee Injury | 19 Φεβρουαρίου 2024 | 6 Απριλίου 2024 |
| Groin Injury | 19 Δεκεμβρίου 2023 | 9 Ιανουαρίου 2024 |
| Ankle/Foot Injury | 8 Μαΐου 2023 | 18 Μαΐου 2023 |
| Ankle/Foot Injury | 27 Φεβρουαρίου 2023 | 10 Μαρτίου 2023 |