- Φανέλα
- 10
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 178
- Βάρος
- 63
Η σεζόν 2026-27 · 2 διοργανώσεις
Συμμετοχές3
Λεπτά26087′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ10,35 ανά 90′
Βαθμολογία6,41μέσος όρος
Κάρτες0/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23014424 λεπτά
Γκολ350,22 ανά 90′
Ασίστ180,11 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν3 συμμ. · 260′ · βαθμ. 6,41
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,35 |
| Σουτ | 4 | 1,38 |
| Σουτ στην εστία | 125% | 0,35 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 81 | 28,04 |
| Κομβικές πάσες | 5 | 1,73 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 1,04 |
| Κλεψίματα | 2 | 0,69 |
| Μπλοκ | 1 | 0,35 |
| Μονομαχίες | 36 | 12,46 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 1644% | 5,54 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 4 | 1,38 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 7 | 2,42 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 2,00 |
| Σουτ στην εστία | 150% | 1,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 29 | 29,00 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 1,00 |
| Ακρίβεια | 62% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 3 | 3,00 |
| Κλεψίματα | 0 | 0,00 |
| Μπλοκ | 1 | 1,00 |
| Μονομαχίες | 14 | 14,00 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 750% | 7,00 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 1,00 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 1 | 1,00 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 1 | 0,53 |
| Σουτ | 2 | 1,06 |
| Σουτ στην εστία | 00% | 0,00 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 52 | 27,53 |
| Κομβικές πάσες | 4 | 2,12 |
| Ακρίβεια | 86% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 0 | 0,00 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,06 |
| Μπλοκ | 0 | 0,00 |
| Μονομαχίες | 22 | 11,65 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 941% | 4,76 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 3 | 1,59 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 3,18 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές23014424 λεπτά
Γκολ350,22 ανά 90′
Ασίστ180,11 ανά 90′
Σεζόν11
Τίτλοι2
Τίτλοι · 2
- Coupe de France 2018-19
- Coupe de France
Δεύτερη θέση · 2
- Trophée des Champions 2019
- Trophée des Champions
Η καριέρα ανά σεζόν
35 γκολ και 18 ασίστ σε 230 συμμετοχές, 11 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-28 | 1 | 7 | 1 | 0 | 7,95 | ||
| 2026-27 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,58 | ||
| 2 | 170 | 0 | 1 | 6,82 | |||
| Σύνολο σεζόν | 3 | 260 | 0 | 1 | 6,41 | ||
| 2025-26 | 1 | 63 | 0 | 0 | 7,20 | ||
| 4 | 360 | 2 | 0 | 7,13 | |||
| 32 | 2625 | 8 | 3 | 7,11 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 36 | 2985 | 10 | 3 | 7,11 | ||
| 2024-25 | 31 | 2340 | 5 | 4 | 7,03 | ||
| 1 | 63 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| Σύνολο σεζόν | 32 | 2403 | 5 | 4 | 7,04 | ||
| 2023-24 | 16 | 1199 | 3 | 2 | 7,16 | ||
| 20 | 1392 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 75 | 1 | 0 | 7,20 | |||
| 1 | 58 | 1 | 0 | — | |||
| 2 | 166 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 40 | 2890 | 5 | 2 | 7,11 | ||
| 2022-23 | 29 | 1096 | 3 | 6 | 6,73 | ||
| 2 | 81 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν | 31 | 1177 | 3 | 6 | 6,73 | ||
| 2021-22 | 17 | 964 | 2 | 0 | 6,58 | ||
| 2 | 121 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 11 | 651 | 1 | 1 | 6,60 | |||
| Σύνολο σεζόν | 30 | 1736 | 3 | 1 | 6,56 | ||
| 2020-21 | 10 | 298 | 0 | 0 | 6,31 | ||
| 1 | 30 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| 4 | 94 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Σύνολο σεζόν | 15 | 422 | 0 | 0 | 6,31 | ||
| 2019-20 | 8 | 222 | 1 | 1 | 6,63 | ||
| 3 | 270 | 2 | 0 | — | |||
| 1 | 85 | 0 | 0 | 7,20 | |||
| 4 | 165 | 1 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 90 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 124 | 0 | 0 | 6,43 | |||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 956 | 4 | 1 | 6,52 | ||
| 2018-19 | UEFA U17 Championship | 3 | 239 | 1 | 0 | — | |
| National 3 | 15 | 1109 | 2 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 3 | 239 | 1 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 21 | 1587 | 4 | 0 | — | ||
| 2017-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 11 σεζόν | 230 | 14424 | 35 | 18 | 6,82 | ||
Μεταγραφές · 5
Τραυματισμοί και απουσίες · 7
| Αιτία | Από | Έως |
|---|---|---|
| Hamstring | 7 Φεβρουαρίου 2025 | 18 Φεβρουαρίου 2025 |
| Knee Injury | 8 Δεκεμβρίου 2024 | 12 Δεκεμβρίου 2024 |
| Groin Injury | 3 Απριλίου 2022 | 1 Ιουλίου 2022 |
| Knee Injury | 1 Απριλίου 2021 | 15 Απριλίου 2021 |
| Virus | 25 Σεπτεμβρίου 2020 | 2 Οκτωβρίου 2020 |
| Knock | 20 Φεβρουαρίου 2020 | 4 Μαρτίου 2020 |
| Knock | 19 Δεκεμβρίου 2019 | 3 Ιανουαρίου 2020 |
