Μέσος · Iceland · Σεζόν 2026-27
Kasımpaşa
Süper Lig
A. Baldursson
Andri Fannar Baldursson
- Φανέλα
- 16
- Ηλικία
- 24
- Ύψος
- 187
- Βάρος
- 77
Η σεζόν 2026-27 · 3 διοργανώσεις
Συμμετοχές10
Λεπτά60260′ ανά αγώνα
Γκολ00,00 ανά 90′
Ασίστ00,00 ανά 90′
Βαθμολογία6,37μέσος όρος
Κάρτες2/0κίτρινες / κόκκινες
Καριέρα · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1597152 λεπτά
Γκολ30,04 ανά 90′
Ασίστ60,08 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι4
Η σεζόν 2026-27 ανά διοργάνωση. Οι τιμές ανά 90′ εμφανίζονται μετά τα πρώτα 90 λεπτά συμμετοχής.
Σύνολο σεζόν10 συμμ. · 602′ · βαθμ. 6,37
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 2 | 0,30 |
| Σουτ στην εστία | 2100% | 0,30 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 209 | 31,25 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,15 |
| Ακρίβεια | 83% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 15 | 2,24 |
| Κλεψίματα | 9 | 1,35 |
| Μπλοκ | 3 | 0,45 |
| Μονομαχίες | 68 | 10,17 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 3754% | 5,53 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 15 | 2,24 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 11 | 1,64 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Γκολ | 0 |
| Ασίστ | 0 |
| Σουτ | 1 |
| Σουτ στην εστία | 1100% |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 |
| Χαμένα πέναλτι | 0 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Πάσες | 31 |
| Κομβικές πάσες | 0 |
| Ακρίβεια | 87% |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Τάκλιν | 2 |
| Κλεψίματα | 1 |
| Μπλοκ | 0 |
| Μονομαχίες | 7 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 571% |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο |
|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 |
| Κόκκινες κάρτες | 0 |
| Φάουλ | 1 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 2 |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 63 | 43,28 |
| Κομβικές πάσες | 0 | 0,00 |
| Ακρίβεια | 92% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 2 | 1,37 |
| Κλεψίματα | 2 | 1,37 |
| Μπλοκ | 1 | 0,69 |
| Μονομαχίες | 14 | 9,62 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 750% | 4,81 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 0 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 1 | 0,69 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 3 | 2,06 |
Επίθεση
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Γκολ | 0 | 0,00 |
| Ασίστ | 0 | 0,00 |
| Σουτ | 1 | 0,22 |
| Σουτ στην εστία | 1100% | 0,22 |
| Εύστοχα πέναλτι | 0 | — |
| Χαμένα πέναλτι | 0 | — |
Πάσες
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Πάσες | 115 | 25,31 |
| Κομβικές πάσες | 1 | 0,22 |
| Ακρίβεια | 77% | — |
Άμυνα
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Τάκλιν | 11 | 2,42 |
| Κλεψίματα | 6 | 1,32 |
| Μπλοκ | 2 | 0,44 |
| Μονομαχίες | 47 | 10,34 |
| Κερδισμένες μονομαχίες | 2553% | 5,50 |
Πειθαρχία
| Μέτρηση | Σύνολο | Ανά 90′ |
|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 2 | — |
| Κόκκινες κάρτες | 0 | — |
| Φάουλ | 13 | 2,86 |
| Φάουλ που δέχτηκε | 6 | 1,32 |
Σύνολα καριέρας · χωρίς φιλικά
Συμμετοχές1597152 λεπτά
Γκολ30,04 ανά 90′
Ασίστ60,08 ανά 90′
Σεζόν9
Τίτλοι4
Τίτλοι · 4
- Coppa Italia 2024-25
- Superliga 2021-22
- Superliga
- Coppa Italia
Δεύτερη θέση · 8
- Allsvenskan 2023
- The Atlantic Cup 2022
- Cup 2018
- Besta deild 2018
- Cup
- Besta deild
- Allsvenskan
- The Atlantic Cup
Η καριέρα ανά σεζόν
3 γκολ και 6 ασίστ σε 159 συμμετοχές, 9 σεζόν, χωρίς φιλικά.
- Γκολ
- Ασίστ
- Συμμετοχές (δεξιός άξονας)
Οι σεζόν μία προς μία
| Σεζόν | Ομάδα | Διοργάνωση | Συμμ. | Λεπτά | Γκολ | Ασίστ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 62 | 0 | 0 | 3,60 | ||
| 4 | 131 | 0 | 0 | 6,60 | |||
| 5 | 409 | 0 | 0 | 6,74 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 6 | 471 | 0 | 0 | 6,22 | ||
| 2025-26 | 5 | 194 | 0 | 1 | 7,07 | ||
| 8 | 0 | 1 | 0 | — | |||
| 31 | 2720 | 0 | 1 | 6,76 | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 39 | 2720 | 1 | 1 | 6,76 | ||
| 2024-25 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | ||
| 23 | 1278 | 0 | 1 | 6,77 | |||
| 3 | 194 | 0 | 1 | 7,07 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 27 | 1562 | 0 | 2 | 6,81 | ||
| 2023-24 | 11 | 865 | 0 | 0 | 7,16 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 5 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 19 | 865 | 0 | 0 | 7,16 | ||
| 2022-23 | 11 | 216 | 0 | 0 | 6,71 | ||
| 1 | 79 | 0 | 0 | 6,20 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 12 | 295 | 0 | 0 | 6,67 | ||
| 2021-22 | 3 | 50 | 0 | 0 | 6,70 | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 4 | 72 | 0 | 0 | 6,25 | |||
| 3 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 2 | 112 | 0 | 0 | 6,80 | |||
| Euro U21 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 1 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 13 | 234 | 0 | 1 | 6,52 | ||
| 2020-21 | 4 | 152 | 0 | 0 | 6,80 | ||
| 3 | 270 | 0 | 0 | — | |||
| 8 | 213 | 0 | 0 | 6,46 | |||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| 1 | 54 | 0 | 0 | 6,30 | |||
| Euro U19 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 20 | 689 | 0 | 0 | 6,55 | ||
| 2019-20 | 7 | 142 | 0 | 0 | 6,40 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U17 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | ||
| 1 | 0 | 0 | 0 | — | |||
| Euro U17 - Qualification | 6 | 0 | 2 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν (χωρίς φιλικά) | 16 | 142 | 2 | 2 | 6,40 | ||
| 2018-19 | 1 | 10 | 0 | 0 | — | ||
| UEFA U17 Championship | 3 | 164 | 0 | 0 | — | ||
| Euro U17 - Qualification | 3 | 0 | 0 | 0 | — | ||
| Σύνολο σεζόν | 7 | 174 | 0 | 0 | — | ||
| Καριέρα χωρίς φιλικά · 9 σεζόν | 159 | 7152 | 3 | 6 | 6,71 | ||